Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

9 – 15.1.2017

Věštění z tarotů

Vesmír Vás vybízí k tomu, abyste v tento čas vyzkoušeli něco úplně nového, neberte věci příliš vážně a zkuste hravou formou to prostě zkusit. Nesetrvávejte na místě, ale chopte se příležitosti, která k Vám přichází (poznáte ji podle toho, že ve vás vyvolá nadšení, kreativitu, probudí Vaše srdce…..  ). Možná, že Vás příležitosti a nové situace nasměruji k tomu, že k některým věcem obrátíte postoj- některé věci prostě přijmete a přestanete je  řešit. Umožní to rozproudění lásky a soucítění ve Vašem srdci a tím nově nabytá sila a moudrost. Hvězda ochrany a naděje Vám svití na cestu.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Osoba, na kterou se ptáš, je důvěryhodná

Děkuji Ti, že mi dodáváš důvěru, abych mohl/a více otevřít své srdce ve vztahu k ostatním. Jsem vděčný/á za tvou ochranu, která mi zajištuje, že do mého života vstupují jen důvěryhodní lidé.


Rada od Mileny

  Energie budou přát kreativitě, schopnosti realizovat tvůrčí podněty a úspěšně je zhmotňovat v materialním světě. V tomto schopnost našeho úspěchu hodně záleží na tom, jak jsme prožívali vztah s otcem a na zkušenostech z tohoto vztahu. Pokud máte pochybnosti či rozporuplné pocity v tomto ohledu, (at už se váš otec  otec nacházi na tomto čí již onom světě), můžete požádat Vesmír, Boha, Bohyni ……, ať působí léčivým světlem na vás, vašeho rodného otce a na Váš vztah. Můžete si též přestavit jak růžové světlo a, a.Chamuela obklopuje vás i vašeho otce a léčí tento vztah. Též je možno s úspěchem používat toto pozitivní prohlášení – Zaměřuji se na spirituální podstatu svého otce, kterou je láska. Vyrovnávám tak karmu mezi námi a nechávám odeznít vše ostatní, zůstává pouze láska a to, co jsem se o ni naučil/a ve vztahu s otcem.

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Naděje

Věřím, že Bůh má pro mě v záloze nádherná řešení a skvostné plány.

 

 


9.1.2017 s pomocí Boží v lásce       Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn  16.1.2017 případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními

odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                          

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony