Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

23 -31.12.2016

Vánoční poselství

 Přichází čas radosti a veselosti a proto si ji vpusťte do svých životů. V tento čas zklidnění a pohody silněji pocítíte, že nikdy nejste sami,  že kolem Vás je mnoho spolupracujících a podporujících energii (strážní andělé, andělé, Mistři, podporující duše z vašeho rodu…..) a tak lépe  pochopíte a porozumíte, kam směřuje jejich vedení (neboť ne hmotné statky, ale lásku, jak jsme ji prožili ve všech jejich podobách, si sebou odnášíme). Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu, následujte jeho vedení (sliby se mají plnit o Vánocích) a vše kolem Vás se urovná i zklidní. Prožijte tento čas s Vašimi blízkými a pocítíte sounáležitost, daleko přesahující rámec materiálního světa.

Vánoce jsou svátky radosti a naděje, které provází narození dítěte. A proto naplňte své srdce láskou a svou energii hravostí a dejte toto dětem, které jsou při Vás .A  pošlete též  lásku  všem dětem světa s přáním, ať mohou vyrůstat v míru a lásce se svými  blízkými. 

Každý z nás má i své vnitřní dítě v sobě a tak mu                            dejte prožít tento čas veselosti a obnovte svou víru v zázraky.

 

 

Váš domov chrání andělé (Lorna píše ve svých knihách, že na Vánoce je celá země obalena zástupu andělů) a Vaše modlitby a přání jsou slyšena a vyslyšena (tak, jak je to v tuto chvíli nejvíce možné ve prospěch Vašeho největšího dobra). V tomto roce si již dopřejte zklidnění, s energiemi nového roku k Vám přicházejí nové začátky a svěží start.

Pokojné a láskyplné Vánoční dny a požehnání pro Vás i Vaše milované. 23.12. 2016 s pomocí Boží v lásce    Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn  1.1.2017, případně během dalších dnů

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a        neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními

odkazy. Děkuji za pochopení.                            

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony