Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 12-  18.12.2016

  

Věštění z tarotů

Máte dobrou výchozí pozici ke zvládnutí Vašich záměrů na všech úrovních, vše do sebe harmonicky zapadá. Neobávejte se neočekávaných otřesů, ale naopak uvědomujte si krásu života a užívejte ho všemi smysly. Mohou se Vám otevřít nové projekty, které Vás nadchnou nebo můžete prožívat milé setkáni s jinými, která ve Vás vyvolají nadšeni a příjemné pocity. Prožitky a události těchto dnů Vás vedou prohlubování intuice a uvědomování si a  prociťování propojenosti obou světů - duchovního i hmotného (jak nahoře, tak dole). Energie vašich duchovních ochránců Vás budou provázet a podporovat.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Ty jsi vytvořil tuto situaci a ty máš možnost ji změnit.

Děkuji Ti, že se mohu opřít o Tvoji sílu a že mě připomínáš moji vlastní sílu. Prosím veď mě, abych dokázal/a  uskutečňovat svá přání a napravovat situaci v souladu s Boží vůlí, a vytvořila tak mír a štěstí pro všechny, kterých se to týká.

 

Rada od Mileny

Někdy úplně nechápeme situaci, ve které se nacházíme nebo události, které přicházejí. Pokud chceme poznat jejich pravý smysl, je třeba uvědomovat si nejen zjevné příčiny, ale i skryté stránky věci. Když  zklidníte svoji mysl (meditace, relaxace, vycházka přírodou), budou k Vám odpovědi přicházet, ať už formou opakujících se pocitů či myšlenek, ústy jiných lidí apodob..  Důvěřujte tomu, že věci potřebné pro Vaši další cestu, se vždy odhalí ve správný čas na správném místě.

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue) 

Hranice

Jasně a čestně dávám najevo svá očekávání.

 

 12.12. 2016 s pomocí Boží           v lásce          Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn  19.12.2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními

odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                          


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony