Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 14 – 2O.11. 2016

Věštění z tarotů

Úspěch a hojnost je kolem Vás i ve vás. Velmi dobře to pocítíte, pokud si konečně dovolíte se uvolnit se od zodpovědnosti za vše a všechno. Uvědomíte si všechna svá požehnáni i to, že kráčíte správným směrem a vaše hodnoty jsou v souladu s Vaší předurčenou cestou. Dovolte si začít promýšlet změnu- možná že Vás k tomu dovede událost či pocit, který Vás upozorní, že toto Vám je nepříjemné nebo to již nechcete). Přijměte s láskou plusy a minusy ve svém životě a pohlédněte s odvahou na svoji připoutanost k něčemu, co již vůbec nemilujete nebo nepotřebujete, brzdí Vás to, a kde setrváváte pouze ze strachu ze změn. Aby mohlo vzniknout něco nového ve vašem životě, je třeba uvolnit emocionální pouta připoutanosti  ke starému a obrátit své postoje.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

V této situaci pomůže modlitba.

Milý Bože, archanděli Michaeli , Vesmírná sílo (nebo kdokoliv z duchovního světa, ke komu se modlíte, prosíte o pomoc, např. Ježíš. Matka Marie), prosím o Boží zásah (popište situaci). S vděčností a laskavostí vítám Vaši pomoc, důvěřuji Vašemu vedení a řídím se jim. Potřebuji, aby se stal zázrak, a prosím, abyste ho rychle seslali ke mně a na tuto situaci. Děkuji Amen.

Rada od Mileny

Pokud se citíte někde vázaní bez radosti, pouze z nutnosti, uvědomte si, že je to vaše volba a jenom Vy můžete roztrhnout svá pouta. Jen vy máte tu sílu nebo  k nim máte klíč, nikdo jiný.

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

BŮH

Ustupuji z cesty a odevzdávám svou potřebu kontroly, aby se vytvořil prostor pro Božskou uzdravující lásku, která proudí skrze mě i tuto situaci.

 

14.11. 2016 s pomocí Boží v lásce        Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 21. 11. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony