Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

zdroj www.andelevmychvlasech.cz

LORNA BYRNE

Laskavé činy - ukažte světu dobrotu -

Newsletter 2016        30. 10. 2016 

 

Andělé mi vždy ukazují příležitosti, ve kterých je možné udělat někomu jinému nějakou laskavost. Vždy udělám maximum pro to, aby mi taková příležitost neproplula mezi prsty. Když uděláte nějaký laskavý čin, není důležité, jak malý je, protože pro jeho příjemce je ohromný. Laskavý čin naplní svého příjemce radostí, protože bude vědět, že někomu na něm natolik záleželo, že mu podal pomocnou ruku.

Chci se s vámi podělit o jeden laskavý čin, který jsem zažila. Asi před třemi týdny jsem jela po dálnici. Andělé mi řekli, abych se držela při krajnici a nepředjížděla jiná auta. To jsem taky udělala. Poslouchala jsem hudbu z rádia, když v tom jsem najednou uslyšela hlasitou ránu.

Jeden anděl řekl "Píchla jsi." Zpomalila jsem, na tom místě, kde jsem projížděla, nebylo bezpečné zastavit. Anděl řekl "jeď dál".

Když jsem projížděla kolem odbočky, byl tam odstavný pruh. Vjela jsem do něj, zastavila, vystoupila z auta a šla se podívat na zadní stranu auta na píchlou pneumatiku. Byla zničená. Jak jsem tam stála, modlila jsem se a děkovala Bohu, že se nestalo nic jiného. Když jsem se dívala na kolo, viděla jsem, že to není zničené, šlo jen o píchlou pneumatiku. Vrátila jsem se zpátky do auta a začala štrachat v kabelce po telefonu a kartičce s číslem asistenční služby. Zavolala jsem jim a řekla, co se stalo. Měli spoustu otázek, a tak jsem vystoupila z auta, abych našla náhradní pneumatiku a popsala jim škodu. Když jsem jim řekla, že je zničená, pověděli mi, že to bude trvat hodinu až dvě, než se ke mně dostanou. Jenže já jsem potřebovala jet do Dublinu a stihnout letadlo. Muž na druhém konci drátu byl velmi milý a řekl, že udělá maximum, aby ke mě poslal někoho hned.

Stála jsem u auta, dívala se na to kolo a ptala se Boha, co mám proboha dělat, když v tom vstoupil z kamionu mladý muž a šel ke mně.

Zeptal se "Co se stalo?"

Řekla jsem mu "Píchla jsem."

Podíval se na to a řekl, že se pokusí mi pneumatiku vyměnit. Měla jsem ohromnou radost.

Poděkovala jsem mu a zeptala se ho, jestli mám zavolat asistenční službu, abych jim řekla, že už je to v pořádku."

Řekl "Ne, ještě ne. Někdy to nejde."

A tak jsem mu řekla "Budu se modlit, aby vám to šlo vyměnit."

Měla jsem chuť skákat radostí a děkovala Bohu, že mi někoho poslal, a zároveň jsem ho prosila, aby tomu mladíkovi pomohl. Ten to zvládl za pár minut.

Potom mi řekl "Teď můžete zavolat asistenční službu a odvolat ji."

Hned jsem jim zavolala a oni mi poděkovali, že jsem jim dala vědět.

Řekla jsem tomu mladíkovi "Mockrát vám děkuju. Ani nevíte, jak jste mi pomohl." Neměla jsem v peněžence žádnou hotovost, a tak jsem mohla jen říct "Nemám u sebe nic, co bych vám dala, jen tuhle malou kartičku s modlitbou. Moc vám děkuju!"

Měla jsem takovou radost. On se na mě zeširoka usmál, když jsem mu podala kartičku s modlitbou. Řekl "Děkuju. Nepotřebuju nic na oplátku."

Zpátky do auta jsem skoro dotancovala radostí. Znovu jsem děkovala Bohu za laskavost toho mladého muže. Po chvíli jsem odtamtud odjela. Ten mladý muž a jeho rodina budou navždy v mých modlitbách.

Pokaždé, když slyšíte, že vás váš strážný anděl nabádá k tomu, abyste učinili něco laskavého, udělejte to! Nestyďte se, neboť laskavý čin se dotkne jak vás, tak osoby, které pomáháte. I kdyby člověk, pro kterého jste chtěli udělat něco laskavého, to zdánlivě odmítal, nenechte se odradit a stejně to udělejte. Svět potřebuje laskavé činy, abychom viděli, že jsme milovaní, že někomu na nás záleží a že je na světě dobrota.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

 
  

anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony