Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 1 -6.11. 2016

Věštění z tarotů

V tomto čase máte dobré předpoklady a výbornou výchozí situaci ke změně nebo k posunu dál. Neunavujte se truchlením nad rozlitým mlékem a vydejte se k novým obzorům, i když zatím vidíte pouze obrysy a neznáte všechny podrobnosti. Jít dál starým směrem by Vás stálo mnoho sil se stejným výsledkem jako dřív. V klidu sbírejte a vyhodnocujte informace a odhazujte nepotřebnou zátěž. Připravujte si plány, komunikujte, zvažujte jiná stanoviska a věřte, že Vám Vesmír pomáhá a vše se děje ve Váš prospěch.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Jsi na správné cestě

Archanděli Michaeli, vyslyš mé volání. Děkuji Ti, že mi zcela jasně a zcela srozumitelně ukazuješ, co mám dělat. Děkuji Ti, že mě motivuješ a dodáváš mi odvahu a důvěru k tomu, abych provedl/a pozitivní změny ve svém životě.

Rada od Mileny

Pokud máte hlavu zavalenou myšlenkami, časovým  stressem,zdá se Vám, že nic nestíháte a jste ve vleku událostí, zkuste na chvíli „ vypnout“.  Začněte dělat něco úplně jiného nebo si opravdu zalenošte. Možná zjistíte, že opravdu nejste tak nepostradatelní a svět se točí dál. Možná že právě po chvíli lenošení k Vám přijdou ty pravé nápady či pravá řešeni. Docela dobře si můžete pomoci afirmací  Dělám správné věci, ve správný čas a na spravném místě.Buďte trpěliví a dejte věcem čas, aby se mohly projevit

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

ZÁZRAK

Věřím Bohu, že zná perfektní řešení této situace.

 

1.11. 2016 s pomocí Boží v lásce          Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 7.11. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony