Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

VĚŠTĚNÍ NA 3 - 9. 10. 2016

Věštění z tarotů

A je to tady, některé věci se ukončily a vy jste zmoudřeli- vše je jasné a všichni zúčastnění odhalili své tváře. Není již potřebné zkoumat to dál, využijte příznivý přítomný okamžik a Vaše dílo se podaří, neboť máte všechny potřebné schopnosti i podporu Vesmíru. Vaše rozhodnutí ze srdce budou požehnána, pocite opět, jak Vám proudí krev v žilách.

  Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

Vystup z této situace

Archanděli Michaeli, prosím přesekni svým ohnivým mečem všechny vazby na strach a napětí, abych si mohl/a plně uvědomit, že já i daná záležitost, jsme obklopeni klidem a mírem.


Rada od Mileny

Věci mají svůj řád a pořádek, aby se něco stalo, musí byt naplněny džbány energie a něco musí odejit nebo býti poznáno, aby bylo místo pro nové. Nechte život proudit a on si vždy najde cestu. Pokud se věci zatím nezhmotňuji (a není to tím, že nám to „oni“ nedovolí, ale proto, že my sami ještě někde pochybujeme, strachujeme se či si nevěříme), neztrácejte víru a čekejte v klidu na „ přihrávku“ z Universa.  V době čekání upevňujte svoji trpělivost i viru, pracujte na svých snech a vizích v duchovní a vytvářejte podmínky pro jejich zhmotňování. Nedejte se rozhodit a upadnout do depresí a beznaděje (vždy je naděje). Jakmile ale pociťte přiliv energie a „šťastných náhod“ dejte se do práce a nedejte se zastavit. Nic není náhoda a zázraky(to je to, co je za zrakem -tedy to, co fyzickýma očima nevidíme) se ději.

 

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

 ZÁZRAK

Věřím Bohu, že zná perfektni řešení této situace.

 

3.10 2016  s pomocí Boží                          v lásce    Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 10.10. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony