Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 12 – 18.9. 2016

Věštění z tarotů

Jděte stále za svými sny a věřte v jejich uskutečnění, používejte však svoji schopnost rozlišování a zdravý rozum. Věřte svým instinktům, nedejte se zmást a pronikněte pod závoj iluzí - nevěřte nabízeným zdánlivě rychlým a výhodným řešením a nevzdávejte se svoji síly ve prospěch ostatních. Udělejte si chvíli pauzu  -  možná, že budete muset něco oželet či se s něčím (situací či vizí) rozloučit, abyste mohli jít dál, ale pochopíte, že to skončilo proto, abyste mohli jít dál, Moudrost, poznání a plné pochopeni některých situací je zároveň koncem i začátkem. Vše pracuje pro vás a tímto údobím dokážete projít vítězně.

  Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

 Věčná láska

Pomoz mi vnímat všechnu lásku, která mě obklopuje, abych se  cítil/a v bezpečí, když lásku dostávám, vyjadřuji i dávám.

Rada od Mileny

Pokud věříme ve své sny a jejich uskutečnění, máme k dispozici nejmocnější sílu k jejich zhmotnění. Cesta je cil  a na ni se zvládáním svých emocí i pochybností učíme lásce, moudrosti, trpělivosti a toleranci. Pravá víra není slepá, ale naopak zbystřuje smysly a vnímání věci  souvislostech a nás vede vpřed. Pokud se Vám zdá, že výsledky zatím nevidíte nebo že se věci zastavily, ještě nenastal ten čas pro zhmotnění a některé věci se musí ještě udát a některé věci musí být učiněny, aby vše do sebe zapadlo. Míra nadšeni a schopnosti vytrvat nám pomáhají uskutečňovat naše přání a proto mějte a prožívejte radost z každého dne i kroku, který Vás posouvá vpřed. Dovolte si radovat se z cesty a vše půjde rychleji a snadněji, neboť radostí a nadšením vytváříte příznivé energetické pole, které umožnuje, aby se vaše vize staly skutečností.

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

 SOUCÍTĚNÍ

Vidím a ctím stanoviska jiných s odpuštěním a laskavostí.

13. 9. 2016 s pomocí Boží                          v lásce     Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 19. 9. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony