Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 29. 8. - 4. 9. 2016

Věštění z tarotů

S láskou pečujte o vše to, co Vám bylo svěřeno a neutíkejte před odpovědností do světa nečinnosti a iluzí. Máte schopnost překonat zkoušky, které přicházejí a přitom si udržet vysokou míru pracovního vytížení, protože si uvědomujete, že je toho třeba. Nové úkoly a nové začátky přicházejí a budou přicházet, toto je příprava na ně.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

CHRAŇ SE

Archanděli Michaeli, prosím, abys svým mocným štítem chránil mě i ty, které miluji, můj vůz i domov. Zahal nás svým purpurovým světlem, které propouští pouze lásku. Prosím buď stále se mnou a ochraňuj ty, které miluji (můžete jmenovat konkrétní lidi nebo situace)

RADA OD MILENY

Svět se nedělí na materiální a duchovní, ale vše je obsaženo v jednom. Neexistuje pouze duchovní a pouze materiální život. Proto pokud se Vám zdá, že pracujete „pouze v materiální sféře “uvědomte si, že zároveň naplňujete i úkol duše a naopak. Obě složky se vzájemně prolínají a Vy se nacházíte přesně tam, kde máte být. Čím více pracujeme na dosažení svých cílů a záměrů, tím máme větší schopnosti vice zvládnout, rozvíjíme své dary a schopnosti a dostáváme též „ dary od Boha“ v průběhu života.  KOMU JE HODNĚ DÁNO, OD TOHO SE TOHO HODNĚ ŽÁDÁ. Je čas dílu a čas k jídlu – v tento čas je čas k dílu – tedy k prokázání svých schopnosti v materiálním (a tedy zároveň i duchovním) světě.

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

Buď silná/ý


Povznesu sebe sám/a  a udělám, co je potřeba udělat.

 


 

29. 8. 2016 s pomocí Boží                          v lásce     Milena Rhea

 

Další výklad bude zveřejněn 5. 9. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony