Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 8.8.- 14.8. 2016

Věštění z tarotů

 Probuzeni vlastní síly a tím schopnost převzít odpovědnost za svůj život Vám pomůže zvolit si za dvou cest, případně dělat vice věcí najednou, abyste mohli využít přítomný okamžik na cestě vpřed. Doba je příhodná a štěstí (založené ne na náhodě, ale na zmoudření) bude na Vaší straně.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

BŮH SE POSTARÁ

Dobrý Bože, pomoz mi prosím opustit tuto situaci a s důvěrou a vírou ji přenechat tvé Božské moudrosti a nekonečné lásce, aby bylo možné vyřešit a  vyléčit všechno a všechny, kterých se to týká.

 

RADA OD MILENY

 Často se nad něčím trápíme, přemýšlíme, rozvažujeme „ nejsprávnější cestu“, a přitom máme řešení na dosah, protože Vesmír nám je posílá a ukazuje. Moudrost, kterou získáváme, jak jdeme cestou našeho života, nám umožní vnímání souznění různých okolností či situací v našem životě a pomůže nám rozhodnout, jak se zachovat.  Zkuste se na chvíli odpoutat od neustálého přemítání a vnímat poselství, která jsou na dosah, všude kolem nás. Rady duchovních průvodců či strážných andělů často přicházejí ústy jiných lidí, ve snech, v knihách ( např.náhodně vypadlých z polic), synchronicitou událostí atd. a my často pak jakoby „ zázrakem“ najednou uvidíme správné řešení. Co pochází ze Světla je jednoznačné, opakující se,  podporující  a láskyplné .

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

ZÁZRAK

 

 

Věřím Bohu, že zná perfektní řešení této situace

 

 

 

8. 8. 2016 s pomocí Boží             v lásce          Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 15. 8. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony