Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 1– 7. 8. 2016

Věštění z tarotů

Snažte se vnést do všeho kolem sebe rovnováhu a vyvažte spravedlivě stanoviska svá a jiných. Vaše zmoudřelá mysl je toho již schopna. Nesnažte se násilím obrátit druhé svoji víru, ale ohajujte statečně své názory a stůjte si za nimi, i když třeba budete čelit snaze o boj a atmosféra nebude příliš vstřícná. Nechte si čas na zklidnění a spojeni se se svou duší, věnujte pozornost svým snům a pocitům a nepodnikejte žádné razantní kroky. Věřte své intuici, že Vám dá jasně vědět, až bude čas jednat. Dospějete ve správný čas ke správnému rozhodnutí za srdce.

.

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

BUĎ SÁM K SOBĚ VLÍDNÝ

Archanděli Michaeli, prosím veď mě k tomu, abych byl/a sám/a k sobě vlídný/á a láskyplný ve všech svých myšlenkách, slovech i skutcích, ve všem co řeknu nebo udělám. Pomoz mi uvědomit si, že si tento soucit zasloužím. Opouštím všechny svoje pocity viny a přenechávám je Tobě, abych mohl/a zažít trvalý mír.

 

RADA OD MILENY

Láska k sobě, soucítění sám se sebou, je velmi  důležitou  a potřebnou duchovní dovedností, a pokud nectíme a nemilujeme sebe sami, nemůžeme předpokládat, že nás budou mít v úctě a lásce jiní lidé. Zkuste si např. procítit a představit lásku bez podmínek, kterou cítíte k milovanému zvířátku, květině nebo malému dítěti a pak zahrňte touto láskou sebe sama. Najednou Vám budou přicházet řešení i léčení, které byste zcela samozřejmě procítili a udělali pro jiné a teď to samé udělejte pro sebe. Povzbuďte se, utěšte se, zahrňte sebe sama láskou. Láska a soucítění sami se sebou nám ukazují cestu a pomáhají nám ta dělat správná rozhodnutí ve správný čas.

 

 

Vykládací karty Panny Marie (Doreen Virtue)

BŮH

 

Ustupuji z cesty a odevzdávám svou potřebu kontroly, aby se vytvořil prostor pro Božskou uzdravující lásku, která proudí skrze mě i tuto situaci.

 

 

2. 8. 2016 s pomocí Boží             v lásce          Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 8. 8. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony