Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

zdroj www.andelevmychvlasech.cz

 

SVĚT JE PLNÝ DOBRÝCH LIDÍ  

Modlete se za mír!

Svět dnes prochází mnoha velkými změnami a je plný nejistoty, ve které nevíme, jakým směrem půjdou naše vlády a naši vůdci. Obyčejní lidé světa se obávají toho, co budoucnost přinese, a mnozí se cítí bezmocní. Andělé chtějí, abyste věděli, že oni jsou neustále s námi. Sehrajte svou roli a napomozte věcem, aby se změnily k lepšímu. Jedna věc, kterou můžete udělat, která vás nebude stát žádné velké úsilí, je se modlit. Modlete se za mír a za všechny ty, kteří nedávno zemřeli. Modlete se za ty, kteří po nich zůstali, i za všechny zraněné. Nikdy nemějte ve svém srdci nenávist. Všichni, kteří trpí po té tragédii v Nice, jsou v mých modlitbách.

 

**

si čas sami na sebe!

Musím se smát tomu, co andělé říkají. Říkají mi, abych vám pověděla, že máte jít a vzít si do ruky štětec a namalovat obrázek něčeho, co znáte nebo máte rádi. Udělejte si čas sami pro sebe. Přemístěte se ve své kresbě někam jinam. Užijete si to. Je to tak jednoduché. Nemusí to být perfektní. Je to jen způsob, jak povolit uzdu mysli.

 

***

zranitelnost.jpg

Být zranitelný

Mějte ve svém srdci lásku. Nehledě na to, jak moc to bolí, nechte dveře otevřené pro ty kolem vás. Někdy někdo ukáže svou zranitelnost a lidé kolem něj se také začnou cítit zranitelní. Možná se začnou chovat neohleduplně a popírat, že se něco děje, protože se bojí. Občas musíte projevit svou zranitelnost, protože potřebujete pomoc. Je důležité vyhledat někoho a požádat o podporu. Když jsou ostatní zranitelní, pomůže to zbytku světa. Dá mu to totiž sílu ukázat lásku a soucit.

***

pratelstvi.jpgNebojte se přátelství.

Musím se smát. Andělé mi říkají, že mladí svobodní muži a ženy se musí přestat bát přátelství. Musíme pustit lásku dovnitř. Andělé mi říkají, abych vám pověděla, že musíte překonat ostych, abyste nebyli osamělí. Za ten risk to stojí. Dejte si šanci.

***

Můžete se snažit být jako anděl!

Každý z nás je milionkrát víc než jakýkoliv anděl. Ale lidsky se snažíme a toužíme po tom být jako anděl. Proto ta slova velmi často používám, abych lidem dodala odvahu. Možná bychom všichni mohli uvolnit tu lásku, kterou v sobě máme, ven do světa a svět se stal takovým malým odrazem nebe. Máme tolik příležitostí změnit tento svět. Už žádné zraňování, žádné hladovění, žádné války. Takže se můžete snažit být jako anděl, i když ve skutečnosti jste ještě mnohem víc.

Potřebujeme přírodu.

Zapomínáme, jak moc jsme závislí na přírodě, na každém stéblu trávy. Andělé pracují velmi pilně, promlouvají k nám a pomáhají nám dělat správné věci. Naslouchejte andělům kolem vás, svému strážnému andělovi a všem ostatním a udělejte, co je ve vašich silách, abyste napomohli přírodě kolem vás.

***

Znáte jméno svého strážného anděla?

Stále dostávám otázku "Jak se jmenuje můj strážný anděl?" Může to být velmi prosté. Váš strážný anděl vám může poslat vůni a ta vůně může být jeho jméno. Jakékoliv slovo by vás k té vůni napadlo nebo to může být barva. I barva může představovat jméno vašeho strážného anděla. Možná všude, kam jdete, slyšíte stále dokola jednu písničku a přistihnete se, že pořád opakujete určité slovo z té písničky. Je důležité rozpoznat, že to by mohlo být jméno vašeho strážného anděla. Existují rozličné způsoby, jak můžete zjistit jméno svého strážného anděla. Toto je jen pár těchto způsobů. Nebo prostě jen zavřete oči a požádejte svého strážného anděla, aby vám dal jméno, slovo, myšlenku nebo obraz. Přijměte, cokoliv vám přijde, a poděkujte mu za to, že vám prozradil své jméno. Dospělí mají příšerný zvyk pochybovat o tom, když jim jejich strážný anděl dal část svého jména. Nepochybujte.

 

do-nebe.jpg

Jde každý do nebe?

Často se mě lidé ptají na to, kdo jde do nebe. Jenom někdo nebo všichni? Musíme si pamatovat, že nehledě na to, jak špatný je člověk v momentě své smrti, vždy má možnost požádat Boha o odpuštění. Je to tak, že ani nebudete vědět, že se to stalo. Takže já vždy doufám, že každý jde do nebe. Vím, že existují lidé, muži a ženy, kteří udělali strašné věci. Jsou lidé, kteří udělaly takové věci, které jsou pro mě osobně tak nelidské, ale ať už udělali cokoliv, nemůžu si pomoct a prostě je stejně miluji. Myslím, že to je něco, co mě naučil Bůh. Takže vás všechny miluji. Je mi jedno, co jste udělali. Nikdy na vás nezanevřu.  

***

Jste bezpodmínečně milováni!

Jedna z nejdůležitějších věcí, kterou vidím vycházet z každého strážného anděla, je bezpodmínečná láska. Nevím jak to vyjádřit. Je to skutečně těžké. Je to, jako by něčí strážný anděl hleděl na svého svěřence nebo ho objal. Váš strážný anděl má oči jen pro vás. Ať v životě uděláte cokoliv, tato bezpodmínečná láska nemůže být nikdy zničena.

***

I když se cítíte osaměle či opuštěně, váš strážný anděl je stále s vámi.

Mnoho z nás se občas cítí naprosto osaměle. Musíte mít na paměti, že nikdy nejste sami, protože váš strážný anděl je vždy při vás. I když si myslíte, že ho kolem sebe necítíte, že jste si nevšimli žádných znamení. Pamatujte, že váš strážný anděl je u vás nehledě na to, jak se cítíte. Někdy necítíme svého strážného anděla, ani nevidíme žádná znamení. To se děje, když se cítíte ztracení v životě a myslíte si, že vám nic nevychází. Až se z takového období dostanete, a vy se z něj vždy dostanete, pokud se zastavíte a ohlédnete zpátky, uvědomíte si, že váš strážný anděl byl celou dobu při vás. Váš strážný anděl vám pomáhal jít vpřed. Nikdy jste nebyli sami.

***

 

year-with-angels.jpgNa amazonu.com si už nyní můžete předobjednat mou novou ilustrovanou knihu (v angličtině) ROK S ANDĚLY.

Andělé chtějí, abyste viděli naději a světlo v každém ročním období. Chtějí vám dát sílu, abyste se mohli poprat s životními událostmi, které každý rok přináší. Každé roční období je nový začátek. Je jedno, jaké bylo to předchozí období, můžete začít nanovo. Tato kniha je určená k tomu, aby vás podporovala skrze roční období a pomohla vám žít život naplno. Svými slovy a fotografiemi vám pomůže užít si co nejvíc každé období. Je o rozpoznávání vaší duchovní stránky. Je o probuzení a uvědomění si všech požehnání ve vašem životě. Můžete si ji předobjednat už nyní na http://buff.ly/28QN5ep (vychází v říjnu 2016 ) Doufám, že se vám bude líbit. Mám radost z toho, že se s vámi o ni mohu podělit a také se všemi ostatními knihami, které ještě přijdou.

(Zatím nevím, kdy vyjde kniha v češtině, ale počítám, že snad někdy během příštího roku. Honza)

***

V našem světě je mnoho dobrých lidí. Nezapomínejte na to!

V dnešním světě si musíme stále uvědomovat, že je v něm ohromné množství dobrých lidí. Tito lidé nabízejí pomocnou ruku, jsou láskyplní a vlídní, projevují soucit. Pamatujte - svět vás potřebuje, dobří lidé.

 

***

Hrajte svou roli každý den.

Andělé nás neustále žádají, abychom sehráli svou roli. Každý z nás má svou roli v tomto světě. Hlavně dnes, když se svět mění tak rychle. Je tak důležité se ozvat, když se ve vaší zemi děje nějaké bezpráví. Postavte se za ty, kteří jsou zranitelní, a přestaňte mezi sebou stavět bariéry. Všichni potřebujeme jeden druhého.

***

Jděte a inspirujte svět!

Váš strážný anděl vás vždy prosí, abyste inspirovali druhé, a tak sami byli inspirováni a cítili se jako součást tohoto světa. Pokud jste rodič, inspirujte své děti. Rodiče by měli inspirovat jeden druhého. Zdravotní sestry a bratři by měli inspirovat jeden druhého a svoje pacienty a jejich pacienti by měli zase inspirovat sestry, bratry a doktory. Pokud zametáte ulice, měli byste inspirovat ty, které potkáváte každý den, když jdou do školy nebo do práce, a oni by měli zase inspirovat ty, kteří zametají ulice. Všichni jsme potřební a všichni potřebujeme jeden druhého.

***

posledni.jpgHrůzy dnešního světa nás všechny plní strachem, ale to nám nesmí zabránit v tom, abychom přestali usilovat o mír. Musíme mít stále ve svém srdci lásku a soucit a být schopni podat pomocnou ruku druhým. Vím, že se musíme modlit i za teroristy, aby se jejich srdce změnila. Může je to zastavit v konání těchto strašných činů, při kterých berou životy nevinným lidem. Modlím se za všechny, kteří umírají během atentátů, za všechny zraněné a za jejich rodiny.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným

Lorna

 

 

 

 
 
 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony