Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

VĚŠTĚNÍ NA 20 - 26.7.2016

 

Věštění z tarotů

Vaše budoucnost je ve vašich rukou a je dobré v těchto dnech začít prakticky podnikat kroky, které povedou k uskutečnění Vašich cílů. Každá cesta začíná prvním krokem. Spoléhejte pouze sami na sebe a své odhodlání, rozhlédněte se kolem sebe a uvidíte nové možnosti. Když se budete řídit svým srdcem a s láskou pečovat o to, co je Vám svěřené a tedy i o sebe, jistě budete schopni zbavit se strachů i závislostí (ať už na lidech, situacích či věcech, které již nepotřebujete, které Vás svazuji, již ničemu neprospívají a brání pohybu vpřed).

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

DEJ SI ZÁVAZEK

Archanděli Michaeli, anděli odvahy a sebedůvěry, obracím se na Tebe s prosbou, abys mi propůjčil svou odvahu a sílu. Pomoz mi oddat se sobě samé/mu, svému životu a úkolu, který mi byl dán Bohem. Prosím, ať je tvé vedeni zřejmé, tak abych mohl/a otevřít celé své srdce každé zkušenosti.

 

RADA OD MILENY

Pouta závislostí a strachů nás nutí často setrvávat v situacích, které neprospívají nám ani našemu okolí (např. závislost na kouření, sladkostech, televizi, ale i na lidech, se kterými nám již není dobře, v zaměstnáních, která nesnášíme, apodob). Každý z nás jistě ví, co je právě  ted´ jeho Achillova pata, neboť naše duchovní vedení nám neustále poskytuje dosti informací a impulzů, kde je potřeba změny( rady andělů či duchovních průvodců jsou stále stejné, láskyplné a podporujicí  a přinášející prospěch Vám i všem zůčastněným). Nebojte se přetnout tato pouta a následujte své poznání a přesvědčení.

Každý z nás je jedinečný a důležitý a Vaše cesta má svůj nezaměninitelý význam, který může být zcela odlišný od toho, jak to chtěji a předsatvuji si  jiní. Změna je život sám.

 

Vykládací karty Panny Marie(Doreen Virtue)

ODPUŠTĚNÍ

Jsem ochotna uvolnit starou zášť,

abych se mohl/a těšit ze svého života.

 

 

 

20.7. 2016 s pomocí Boží             v lásce         Milena Rhea

´

Další výklad bude zveřejněn 26.7. 2016, případně během dalších dnů

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony