Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

ZÁŽITKY, KTERÉ MĚNÍ ŽIVOT  -Lorne Byrne

angels-hug.jpgVáš strážný anděl vás vždy bude milovat!

"Nedokážu si představit, že mě můj strážný anděl stále ještě miluje" mi nedávno řekla jedna asi třicetiletá mladá žena. "Skutečně mě můj strážný anděl miluje?" Byla jsem tou otázkou trošku zaskočena. Ta žena pokračovala a řekla mi, že v poslední době nebyla moc dobrým člověkem a že si nedokáže představit, že jí její strážný anděl má stále rád. Řekla jsem jí "Ale samozřejmě, že vás váš strážný anděl miluje. Miluje vás bezpodmínečně a jste pro něj tím nejvzácnějším člověkem na světě. Jste jeho číslo jedna. Vždy vás bude milovat nehledě na to, co nebo kdy jste udělala něco špatného nebo nějakou hloupou chybu. Váš strážný anděl vás nikdy nebude soudit. Bude vás pouze milovat." Úlevně si povzdechla  a řekla: "Skutečně si to myslíte, Lorno?" a já jsem řekla "Ano".

***

stres.jpgCo mohou lidé udělat se stresem ve svém životě?

Často se ptám andělů, co mohou lidé udělat se stresem, kterým mají v životě. Tolik mladých lidí se dnes extrémně stresuje kvůli maturitě, přijímačkám a normálním, každodenním věcem. Mnoho žen a mužů dělá zkoušky, aby se zlepšili a mohli získat lepší práci nebo zvýšili svoji kvalifikaci. I matky a otcové se stresují kvůli tomu, jestli správně žijí a vychovávají své děti.

Občas říkám andělům "Ten muž či ta žena je tak vystresovaná, že je z ní hotová troska." Vidím kolem nich anděly, jak jim pomáhají všemi možnými způsoby.

Andělé mi vždy říkají, když jsem vystresovaná, a věřte mi, že jsem často vystresovaná, "Lorno, udělej, co musíš udělat, a neodkládej to." Mám tento příšerný zlozvyk věci odkládat a pak jsem kvůli tomu ještě víc vystresovaná. Takže pokud máte zkoušky nebo nějaký projekt v práci, studujte a pracujte průběžně a pak si na chvíli odpočiňte. Uvidíte, že díky tomu budete méně ve stresu.

Andělé jsou s vámi a pomáhají vám. Jen jim naslouchejte.

***

garden.jpgZážitky, které mění život

My všichni máme již od dětství a po celý život zážitky, které nám mění život. Mnoho z nás je ale ani nerozpozná. Jeden z takových zážitků byl pro mě byl pokaždé, když mi můj strážný anděl nebo Archanděl Michael nebo jeden z ostatních andělů připomněli, že když o mě lidé říkají, že jsem retardovaná, dělají to pouze proto, že neumí být jiní. Vždy jsem se na anděly usmála a řekla "Já vím, že na tom nesejde."

Zážitky, které mění život, mohou být velmi malé, velmi prosté věci. Ale já bych řekla každému z vás, abyste se pokusili zavzpomínat na nějaký takový zážitek ve vašem životě, obzvláště ty malé. Uznejte je. Například když jste zjistili, že strašně rádi plavete nebo chodíte na procházky, nebo když vás zaujala vůně nějaké konkrétní květiny. Možná to byl den, kdy jste navázali nové přátelství, nebo poprvé, když jste cestovali sami vlakem nebo autobusem. Možná zážitek, který vám změnil život, byla první věc, kterou jste si zaplatili z vlastních peněz, které jste si vydělali. Uznání těchto událostí ve vašem životě je velmi důležité pro to, abyste dokázali ocenit život, jaký máte.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným.

Lorna

21. 1. 2016    

anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony