Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 27.6. -3. 7. 2016

 

                        VĚŠTBA Z TAROTŮ

 

Ve svém okolí můžete zaznamenat neupřímné jednáni ve smyslu, že Vám Vaše okolí nebude říkat úplnou pravdu případně i vy sami nechoďte hlavou proti zdi a využijte plně své mentální schopnosti k tomu, abyste se vyhnuli třecím plochám a konfliktním situacím. Neřešte vice věci najednou a situace kolem vás uzdraví i zklidni, pocítíte úlevu. Vaše mysl bude schopná bystrého úsudku, pružnosti a proměny. Můžete prožít i lekci, která Vám tuto proměnu i jasnost úsudku umožní. Je to součástí vašeho pozemského učeni a je to plně v souladu s plánem Vaší duše( jak nahoře, tak dole)

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

TVÚJ DOMOV CHRÁNÍ ANDĚLÉ

Archanděli Michaeli, děkuji Ti, že dohlížíš na můj dům a jeho obyvatele. Prosím, abys postavil strážného anděla do každého okna a dveří a zajistil tak jejich bezpečnost. Děkuji Ti za pomoc ve finančních záležitostech, díky níž mohu bez problémů zaplatit nájem, daně či hypotéku.

 

 

RADA OD MILENY

 Vyjádřit své názory a přesvědčen v souladu se svoji vnitřní pravdou je spojeno s tím, že jsme v ní pevně zakotveni a dokážeme v klidu snést kritiku i opačná stanoviska, která můžeme respektovat, ale nemohou otřást naším poznáním. Vše se děje v náš nejvyšší prospěch, a pokud Vám takováto situace přijde do života, uvědomte si, že právě tyto situace nám umožnuji se ještě vice ukotvit a prověřuji naší pevnost, víru i odhodlání.


Vykládací karty Panny Marie

 MODLITBA

 


MÍSTO STRACHOVÁNÍ  SE MODLÍM, ABY TATO SITUACE PŘIVODILA SKUTEČNÉ ŘEŠENÍ.

 

 

 

 

27.6..2016 s pomocí Boží v lásce          Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 11.7.. 2016, případně během dalších dnů

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                        


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony