Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 13 – 19. 6. 2016

 

                        VĚŠTBA Z TAROTŮ

 Dejte se do práce a neváhejte, máte příležitost mávnout kouzelnou hůlkou dle svých přáni a záměrů a začit pracovat na jejich zhmotnění. Jednejte dle svých plánů a nedejte se zviklat i třeba lidmi, se kterými jste jindy na stejné vlně, a mají na Vás vliv. Realizujte své projekty s láskou a radostí a oslavujte s těmi, kteří Vás podporují.  Stůjte pevně nohama na Zemi a uvědomte si, že bez práce nejsou koláče. Každý začátek v sobě nese i konec a každý konec v sobě nese začátek- možní, že v tento čas prožijete toto poznání na vice úrovních.

 

Vykládací karty a.a.Michaela – Doreen Virtue

POŽÁDEJ ARCHANDĚLA MICHAELA O POMOC S TOUTO SITUACÍ.

Archanděli Michaeli, děkuji Ti za pomoc s (popište situaci). Prosím, pomoz mi, aby má mysl byla vždy naplněna klidem a mírem

 

RADA OD MILENY

Někdy můžeme zaslechnout názor, že zabývat se spiritualitou- tedy duchovní stránkou naši existence- je odtržené od praktického života a věci duchovní, že vedou k pasivitě a odevzdanosti v „normálním“ živote. Jedná se většinou o názory lidí, kteří zatím touto zkušeností neprošli (nemůžeme tvrdit, že jsou neduchovni- neboť vše z Ducha pochází  Ducha obsahuje- a ani posuzovat jejich cestu, neboť jsme nechodili v jejich střevících). Avšak nic není vzdálenějšího pravdě, ten kdo začne vědomě objevovat svět jemněhmotných energii, Boha v sobě a Vesmírné zákonitosti, je daleko lépe schopen aktivního života ne pouze přežívání. Velmi často se pak daří dělat správné věci ve správný čas na správném místě, protože vědomě začne používat svůj celý potenciál. Nedejte se zmást úsudky a odsudky jiných a jděte dál po cestě Světla.lásky a poznávání. Jděte tam, kam vás vede vás vnitřní hlas, vaše srdce a city i mysl.

Vykládací karty Panny Marie-Doreen VIrtue


 SOUCITĚNI


Vidím a cítím stanoviska druhých s odpuštěním a laskavostí.

 

 13.6..2016 s pomocí Boží       v lásce Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 20.6.2016, případně během dalších dnů

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                        


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony