Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 16 – 22. 5. 2016

Věštba z tarotů

 V tento čas pocítíte zklidnění a ukotvení. Vaše materiální zázemí, city, myšlenky i duchovní směřování jsou v jednotě. Nestagnujte, ale udělejte si čas na oslavu a prožití radosti, ať už s přáteli anebo s rodinou. Přijdou k Vám nové příležitosti související s penězi,  mohou otevřít nové cesty k prosperitě, zlepšit zdraví anebo můžete dostat dárek. Jděte dál po cestě za Světlem a nedejte se zatáhnout do pavučin pochyb, strachů a iluzi. Věnujte pozornost svým snům.

 

Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue)

Na tvé děti dohlížejí andělé

Strážní andělé mých dětí (narozených i nenarozených), děkuji Vám, že hlídáte mé děti a staráte se o jejich bezpečí a štěstí. Prosím ukazujte mi cestu, jak být dobrým rodičem a vzorem pro děti své i druhých.

Rada od Mileny

Naslouchejte svému srdci a prožívejte vděčnost za každý den, který žijeme. Zkuste si pojmenovat svá požehnání, která máte ve svém životě, a místo shonu stresu z toho, co ještě nemáte, si dovolte prožívat radost z toho, co máte. Energie vděčnosti Vám do života přitáhne další báječné věci a příležitosti. Zkuste si uvědomovat, že každá myšlenka má v sobě tvůrčí potenciál. Chtějte,co už máte, a mějte to, co chcete.


Vykládací karty Matky Marie ( Doreen Virtue)

Láska

 

 

 

 

Láska je odpovědí na všechny tvé otázky

 

 


 16.5 2016 s pomocí Boží v lásce Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 23.5. 2016, případně během dalších dnů

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                   

 

 

 

  

.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony