Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 9.5. - 15. 5.2016

Věstba z tarotů

Přichází k Vám nové období plné uzdravujících citů nebo potkáte někoho, s kým Vám bude dobře. Nepodléhejte falešným domněnkám a pochybnostem, uzdravte svoji minulost a přijměte vše dobré, co Vám přinesla (někdo může i potkat osobu ze své minulosti).  Může se Vám stát, že objevíte skrytý poklad ve formě dědictví, ať už materiálního nebo duchovního odkazu vašich předků, v každém případě ucítíte podporu své rodiny a viditelné završení některého z vašich snažení. Věci se pohnou dopředu.

 

Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue)

Smysl pro humor

Děkuji Ti, že mi pomáháš vidět humornou stránku této situace, abych se mohl/a usmát nad lidskou povahou. Jsem připraven/a vidět svoji zkušenost v jiném světle, abych tím přivolal/a lásku a léčivou energii


Rada od Mileny

Zkuste se v tomto čase opět radovat z toho, co je kolem Vás, už samotný život je zázrak, a neberte věci příliš vážně. Pokud máme hlavu sklopenou a dlíme v minulosti, snadno můžeme propásnout znamení a nové příležitosti, které nám Vesmír posílá. Vraťte se opět do bezstarostného pojímáni světa, podobně jako motýl, když vyletí z kukly, a raduje se ze všeho nového. Nebo jako děti, které jsou plné radosti a hravosti, a dokážou třeba klacík, kamínek či pampelišku proměnit v cokoliv, co si přeji. Pokud v sobě probudíte opět toto nadšení, uvolníte svá sevření a můžete se otevřít novým věcem, které k Vám přicházejí. Smích, humorné vidění světa i situací, nevážnost a nadhled, nám dává lehkost bytí a věčnou fontánu duchovního mládí, která udržuje naši duši živou a aktivní.

 

Vykládací karty Matky Marie ( Doreen Virtue)

DĚTI

Mé srdce je plné lásky k dětem, což vytváří zázraky a pozitivní změny pro ně i pro mě.

 

 

 


 9. 5. a 10.5. 2016 s pomocí Boží v lásce          Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 16.5. 2016, případně během dalších dnů

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                   

 

 

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony