Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštění na 18 – 24.4.2016

Věštba z tarotů

Můžete prožívat vědomí dobrého zázemí a spokojenosti a klidu. Je to je to odměna za vaše předchozí snažení. Najděte vyváženost mezi prací a odpočinkem a čas na zábavu. Úspěch vás bude provázet a vzduch kolem se rozvlní příjemnými zprávami.  Zkoušejte hravě vše, co se Vám nabídne. Vaše instinkty Vám pomáhají jít správnou cestou.


Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue)

POŽADEJ ARCHANDĚLA MICHAELA O POMOC S DANOU SITUACÍ

Archanděli Michaeli, děkuji Ti za pomoc s( popište danou situaci).Prosím pomoz mi, aby má mysl byla vždy  naplněna klidem a mirem.


Rada od Mileny

Naše mysl nás neustále odvádí od prožívání přítomného okamžiku- velmi často dlíme v minulosti, často v budoucnosti a naše soustředěnost na přítomnost a plné prožití teď a tady tvoří často jen malou část našeho dne. Věci, které děláme srdcem, to, co nás baví,  a kde se naše duše raduje, nás vedou k soustředěnému prožívání přítomnosti. Láskyplné prožívání přítomnosti a vděčnost za ni, nám pomáhá léčit minulá emocionální zranění. Zkuste tedy v tomto čase si užít přítomnosti s plným uvědoměním léčivé energie, kterou můžete sami sobě poskytnout. Pracujte s radostí a zápalem a stejně naplno a s radostí oslavujte a bavte se. Obojí je stejně důležité.

 Vykládací karty Matky Marie ( Doreen Virtue)

PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

Jsem plně přítomná/ý  v tady a teď

 

19.4. 2016 s pomocí Boží v lásce Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn 25. 4. 2016 případně během dalších dnů

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                   

 

 

  


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony