Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz
Věštění na 5.4. - 11.4.2016
 
Věštba z tarotů

 
Odhadněte, kde ve  Vašem okoli se skrývá neupřimnost nebo podvody či situace, která Vás již dlouho neuspokojuje. Nevydávejte se za novými projekty, ale tyto zaležitosti v klidu a s nadhledem ukončete. Již jste toho schopni, protože všíchni zúčastnění  odhalili své tváře. S láskou pečujte o to, co je  Vám svěřeno,  a projevte svou oddolnost a vytrvalost. Ve vašem životě s projevuje vliv Boha( Vesmírné síly, životadárné energie ..... ) a zákonitosti, synchronicity a propojenosti si jasně začnečte uvědomovat při sledování a vytváření  struktur a řádů, které funguji ve Vašem životě.
 
Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue)
 
TVŮJ DOMOV CHRÁNÍ ANDĚLÉ
Archanděli Michaeli, děkuji Ti, že dohlížíš na můj dům a jeho obyvatele. Prosím, abys postavil strážného anděla do každého okna a dveří a zajistil tak jejich bezpečnost. Děkuji Ti za pomoc ve finanačních záležítostech, díky níž mohu snadno zaplatit nájem, daně nebo hypotéku.

Rada od Mileny
V každém člověku je mužská i ženská stránka. Využijte tedy svoji schopnost péče o jiné  i sebe( co děláme pro jiné děláme též pro sebe). Péči o svůj materiální fyzIcký svět  projevujevujete úctu sobě i ostaním. Proto v tento čas věnujte pozornost svému zdraví, bezpečnosti rodiny i např. zahradničení, sportům, úpravám v domě a všemu, co Vám v této souvislosti radí Vaše srdce a instikty. Postavte se do čela těchto aktivit jako dobrý a spolehlivý vůdce. 


Vykládací karty Matky Marie ( Doreen Virtue)

  ŽENSTVÍ
 
Nechávám svoji ženskou přirozenost, aby zářila jasně jako cenná součást mé osobnosti .

5.4. 2016 s pomocí Boží  v lásce  Milena Rhea

 

.              Další výklad bude zveřejněn 12.4. 2016 případně během dalších dnů
Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení

   


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony