Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 

Věštění na 8.3.  - 14.3.2016
 
Věštba z tarotů
Touha po změně přínáší nové situace či projekty do vašeho života, které vám dávajii citové naplnění a jsou v souladu s Vaším srdcem.Nebud´te  příliš zaměřeni na perfekcionalistické  plánování či snahu příliš ovládnout a manipulovat s ostatními, kterých se to týká. V klidu vyčkejte a trpělivě sledujte, jak se  situace vyvijí, máte vyborné předpoklady pro další cestu. V pravou chvili se za sebe dokážete postavit a jasně obhájit své stanovisko. Doba přeje změně  a okamžik je příznivý, aby se věci mohly pohnout dál.
 
Vykládací karty a.a.Michaela (Doreen Virtue)
ZKOUMEJ SVÉ MOŽNOSTI
Milý Bože, děkuji Ti za Tvoji moudrost a lásku, děkuji Ti, že mi pomáháš  vidět , pochopit a zhodnotit všechny moje možnosti. Prosím vedˇ mě tou nejlepší cestou ke zdraví, štěstí a smyslu mého života.

 
Rada od Mileny
Nic se něděje náhodně a Vesmir nám posílá stálá znamení. vše má svůj vyšši smysl."Náhodně"slyšené slovo, "náhodně"viděný obraz nebo "náhodně zaslechnutá píseń nebo jen melodie, které vás potěší a uvolní napětí, to  vše jsou znaky souznění  a zprávy z duchovního světa, jimiž se snaží naši  průvodci  ulehčit a nasměrovat naší cestu. Mějte jen na paměti, že zprávy ze Světla jsou jasné, stále se opakujicí, povzbuzujií  a láskyplné.

 


Vykládací karty Matky Marie ( Doreen Virtue)

ČESTNOSTVěřím své schpnosti poznat, co je pro mě pravdivé.

     
8.3. 2016 s pomocí Boží s láskou Milena Rhea    
Další výklad bude zveřejněn  ---------------------------------------------15.3.2016 případně během následujících dnů-----            

 

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.         

anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony