Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 24.- 30.8. 2015

Z očí Vám v tento čas spadnou růžové brýle a vy se začnete dívat na některé věci reálně, bez emočních výkyvů. Neplačte nad rozlitým mlékem, ale začněte užívat v reálné situaci svoji intuici a sílu, založenou na své moudrosti, která již prošla cestou zkoušek. Jednejte podle svého, bez ohledu na to, co si o tom budou říkat ostatní. Vy již víte. Užijete si krásné chvíle se svými přáteli, rodinou, budete obklopeni požehnáním Vašich předku. Dejte svým přáním a cílům řád a strukturu.

 

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen  Virtue)

Věnuj pozornost svým snům

Dekuji Ti, že mě dnes ukládáš do postele a napomáháš mi vychutnat si nádherný a pohodový spánek. Archanděli Michaeli, zvu tě do svých snů, coby učitele a svého rádce. Prosím dej, abych pochopil duchovni postatu(popište konkrétní situaci) a věd mě.


Rada od Mileny

Rodinné energie, které si neseme životem, nás provázejí a my můžeme najit rodinné zlato, poklad sami v sobě tím, že najdeme a uvědomíme si nějaký princip či tajemství, před kterým jsme dosud zavírali oči.Mnoho vlastností a energii našich rodičů žije dál v nás, ať už si to uvědomujeme nebo ne. Pokuste se pochopit a přijmout své rodiče i  jejich základního vliv na váš život. Uvědomte si, že vše činili ve víře, že tak je to nejlepší. Nikdo nejedná záměrně špatně - stejně jako vy. 

 

Vykládací karty Matky Marie (Doreen Virtue) Matka

 


Otevírám své srdce lidskosti mé matky a jejímu božství.


24. 8. a 25. 8. 2015 s pomocí Boží 

 

..                                                                                                                                                                                                                                                        s láskou Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                   31.8.2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony