Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 15 – 21.6. 2015

V tomto týdnu se budete zabývat volbou mezi několika možnostmi, neplýtvejte časem a vydejte se k novým břehům, i když zatím máte obavy. Vše dobře dopadne a vy se budete v novém prostředí nebo na nové cestě cítit jako doma. Nedejte se spoutat pouty strachů a závislostí. 

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ). Zkoumej své možnosti

Milý Bože, děkuji Ti za Tvoji moudrost a lásku, děkuji ti, že mi pomáháš vidět, pochopit a zhodnotit všechny moje možnosti. Prosím věd mě tou nejlepší cestou ke zdraví, štěstí a smysli mého života.

 

     Rada od Mileny

Pokud si pohráváte s více možnostmi, zbavte se nejprve strachu, že se rozhodnete nesprávně (všechny cesty vedou do Říma). Každá cesta má své úkoly a záhyby  a pokud se zbavíte obav, Vaše rozhodování bude lehčí a v souladu s Vaší duší. Osvědčilo se v tiché chvíli před spaním požádat (anděly, Boha, Vyšší já nebo kohokoliv z duchovního světa, na koho se obracíte), aby Vám pomohl s Vaší volbou tak, aby to bylo k Vašemu prospěchu a v zájmu vašeho nejvyššího dobra. Rady a znamení pak přijdou ve snu či se ráno probudíte a víte, případně chodí i další znamení během dne a ústy jiných lidí. Svět kolem je prostoupen znameními a synchronizaci  a pokud budete pozorní a vnímaví v přítomném okamžiku, brzy je pochopíte.

 

15 a 16. 6. 2015 s pomocí Boží

 

..                                                                                                                                                                                                                                                        s láskou Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                  22.6. 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                  

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony