Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 8 – 14. 6. 2015

Ve svém životě pocítíte změnu ať už vlivem nečekané události nebo nečekaného nového intuitivního náhledu, nového poznáni či změny ve vztazích. Nepodléhejte únavě, protože jasnost Vašeho vhledu Vám umožni učinit rázný konec se zastaralým způsobem myšlení a projeví se krásné pocity sounáležitosti, božského řádu a souznění s vaši rodinou nebo přáteli. Vaše láska a otevřené srdce Vám pomůže vše zvládnout a přijmout posun.  

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ). Pobývej vice venku

Děkuji Ti,  že mě motivuješ, abych vice pobyval/a  venku  a  že mi pomáháš relaxovat a vychutnávat si spojeni s přírodou. 

 

     Rada od Mileny

Pokud cítíte obavy, úzkosti a mysl Vám neustále přihrává další problémy, požádejte o pomoc anděly. Můžete např. požádat archanděla Rafaela, láskyplného léčitele Božího, aby uvolnil Vaše pocity úzkosti a strachu, abyste mohli vychutnávat moc přítomného okamžiku a byli naplněni láskou a sebedůvěrou. Rafael Vás zahalí do krásného smaragdově zeleného léčivého, láskyplného a ochraňujícího Světla a Vy pocítíte zklidnění, uvolnění a sílu. Andělé jsou zde s námi a čekají na naše požádání, protože ctí svobodnou volbu každého. Archanděl Rafael bude potěšen, pokud ho pozvete na pomoc, a poskytne Vám velmi rád a ochotně andělské léčeni.

 

 

 

.8 6. 2015 s pomocí Boží

 


 

..                                                                                                                                                                                                                                                        s láskou Milena Rhea

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                  15.6. 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                           

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony