Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 18 -31.5.2015

Ve věci, která se dlouho nehýbala z místa, a vy jste byli nuceni setrvávat na místě a učit se zvládnout tento stav, dojde k obratu, zejména když se konečně přestanete obviňovat a věci přijmete tak, jak jsou. To způsobí změnu energie, slunce začne znovu zářit a vše se zalije radostí. Zažijete krásné uvědomení, že jste ve správný čas na správném místě, obklopeni lidmi, se kterými můžete tyto pocity sdílet. Zahoďte všechna omezující pravidla a začněte vychutnávat život všemi smysly.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ).

  Přiznej si pravdu a jednej v souladu s ní. 

Vážím si toho, že mi pomáháš postavit se čelem k mým pocitům a přijmout je s laskavostí tak, abych mohl/a být upřímný/á k sobě i k druhým. Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi dodáváš odvahu a sílu.

    

 

Rada od Mileny

Naše svobodná volba je omezena našimi přetrvávajícími myšlenkovými návyky a povědomými zábranami, které ve finále ovlivňuje naši schopnost manifestace našeho záměru v hmotě. Jedním ze stěžejních kamenů je naše víra, že se náš záměr uskuteční a zároveň nelpění na výsledku. Přiznat si, že už teď a tady jste dokonalí (jsme stvořeni k obrazu Božímu) a zasloužíte si to nejlepší, je nesnadné. Náš vnitřní kritik neustále přehazuje další problémy a kličky. Uniknout vnitřnímu posuzovateli, který nás i ostatní neustále posuzuje, lze, např. modlitbou, meditací či jiným obřadem (dýchání, relaxace v přírodě, návštěva kostela či posvátného místa a jiné), při kterém se spojíte s Duchem, jehož nositeli jste, stejně jako všichni ostatní. Pak v sobě můžete objevit novou vášeň pro vaše záměry a jít s posílenou vírou po další cestě. Pošlete své přání a pak ho“ zapomeňte“ a žijte v radosti přítomný okamžik- tak jako byste to už měli. Otevřete se všem příležitostem, které vám Vesmír pošle, a nepleťte si nelpění s pasivitou. Věřte sami v sebe, svoji Božskou podstatu a svou schopnost učit se v každé situaci ve svém životě. Mír s Vámi.

 

25. 5. 2015 s pomocí Boží

 

..                                                                                                                                                                                                       s láskou           Milena Rhe

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                      1.6. 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony