Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 18 -24.5.2015

Věci se pohnou dopředu a nastane příznivý okamžik ke změně, nepodléhejte citovému vydírání a slibům zisku a jděte dál svoji cestou. Jasně a rozhodně se za sebe postavte a nedejte se zastrašit kritikou. Pak nechte věci v klidu poskládat a s nadhledem pozorujte situaci. Věřte, že Vám Váš vnitřní hlas napoví, až bude čas zase jednat. Máte dost síly, abyste tuto citaci zvládli.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ). Je na čase opustit nevyhovující situaci

Archanděli Michaeli, na jaké věci se mám ve svém životě zaměřit? Děkuji Ti, že mi pomáháš slyšet Tvé odpovědi, a že mi dodáváš odvahu provést změny ve svém životě. 

  

   Rada od Mileny

Každý den vychází Slunce a my máme každý den opět novou příležitost prožít jej v radosti a smysluplně. Pokud váháte mezi několika možnostmi, dejte si čas, a zkoumejte reakci vašeho těla. Pokud se vaše rozhodnutí odvine v souladu s plánem Vaší duše, poctíte klid, uvolněné svaly, a harmonii, pokud cítíte stísněnost, stažené svaly  např.na  čelistích či zjistíte  že máte  zaťaté zuby, pěsti , je něco špatně a vy máte možnost to opravit nebo změnit tak, aby Vám to vyhovovalo.

 

18. 5. 2015 s pomocí Boží

 

..                                                                                                                                                                                                       s láskou           Milena Rheaalší

Další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                      25. 5. 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony