Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 11.5. – 17.5.2015

Učinili jste (anebo někdo z vašeho okolí) chytré a jasné rozhodnutí. Zatím se ještě úplně nepodařilo zhmotnit vše na pozemské úrovni, ale Vaše síla se probudila a vy víte, že půjdete touto cestou. V tyto dny se ještě na chvíli zastavíte nebo budete zastaveni, abyste si odpočali a věci se mohly porovnat tak, aby vše mohlo projít hladce a bez komplikací. Začínáte cítit, vědět i chápat, že nemůžete pro sebe vyžadovat absolutní spravedlnost a že spravedlivé řešení vyvažuje stanoviska všech zúčastněných.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ). Ty jsi vytvořil tuto situaci, Ty máš sílu ji změnit.

Archanděli Michaeli, děkuji Ti, že se mohu opřít o tvoji sílu a že mi připomínáš mou vlastní sílu. Prosím veď mě, abych dokázal/a uskutečnit svá přání a napravovat situaci v souladu s Boží vůlí a vytvořil/a tak mír a štěstí pro všechny, kterých se to týká.  

     Rada od Mileny

Pokud se na chvíli zastavíte, nebo jste nuceni okolnostmi se zastavit, využijte tento čas k vlastnímu ocenění. Uvědomte si, co všechno jste již zvládli a čím vším jste prošli.  Vědomí vlastní síly a ukotvení v ní, Vám bude pomáhat zbavit se strachů a obav z cesty vpřed. Vždy jste to zvládli a také teď se Vám to podaří a vy se dokážete vyrovnat se vzniklou situací. Vizualizovaní si uskutečnění přání a cílů je mocnou silou a proto místo obav si představujte svá zhmotněná přání. Pročisťujte svoji sluneční čakru - např. noste žlutou barvu anebo afirmací Moje Božská moc funguje vždycky naprosto dokonale, protože pochází přímo od Boha. Využívám ji k posílení a uskutečnění svých přání, která odrážejí jen energii lásky. Je pro mě bezpečné mít tuto moc.

  

11. 5. 2015 s pomocí Boží

 

..                                                                                                                                                                                                       s láskou           Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              18. 5. 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony