Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 27.4.-  3.5.2015

Vzduch kolem Vás se vlní dobrými zprávami, neúkolujte se množstvím povinností, protože byste mohli sklouznout k workoholismu. Pocítíte jasnou vizi, směřování ve smyslu Vím, co chci a dělám, co chci a neřídím se strachem ze soudů jiných lidí. Může se vám stát, že v první chvíli zavřete oči nad spoustou kroků, které Vás čekají na cestě k cíli, ale máte dost síly vše výborně zvládnout, přijměte svou zodpovědnost.  

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ) Dopřej si čas, než se rozhodneš.

Archanděli Michaeli,pomoz mi prosím zůstat při řešení této situace silný/á a zároveň uvolněný/á. Připomínej mi, že si mám vytvořit nadhled a zároveň poodstoupit, aby se situace mohla přirozeně vyvíjet. Děkuji Ti za Tvou ochranu.


     Rada od Mileny

Cesta je cil, překonáváni překážek, odhazováni zábran,  je její přirozenou a zcela samozřejmou součástí. Krásné dny jara a volna zmírní naše hektické tempo a pozvou nás do přírody. Dopřejte si v tento čas vycházky a výlety do krásné a rozkvetlé krajiny.  V čistém a svěžím vzduchu také budete více otevření poselstvím a radám svých andělů a duchovních průvodců. V klidu zastaveni a očištění jarním sluncem se dostaví uvolnění a strachy a stíny se rozplynou. Opona se rozhrne a vy půjdete zase dál s vědomým vlastní síly, která Vám pomůže při volbě tempa i směru tak, aby vše probíhalo harmonicky, mírumilovně a pokojně v zájmu nejvyššího dobra Vašeho i všech, kterých se to týká.  Krásné a radostné dny plné sluce.

 

27. dubna 2015 s pomocí Boží

..                                                                                                                                                                                                       s láskou           Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              4. 5. 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                               

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony