Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 20.4.-26.4. 2015

Krásné prožívání každého dne Vás naplní mírem a spokojeností, budete si užívat si života se svou rodinou či přáteli a hádky, spory a pomluvy k Vám nedolehnou. Věnujte pozornost svým snům, pocitům či intuitivním vhledům a nechte věcem čas. Vše se v dobré obrátí a do života Vám přijdou nové příležitosti. Patrně začnete dívat úplně jinak na některé věci, protože zažijete změnu k vašemu prospěchu, i když Vám to možná v první chvíli nemusí tak připadat.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue)JSI STŘEŽENÝ A CHRÁNĚNÝ

Děkuji Ti, že poskytuješ ochranu mě i těm, které miluji a zajišťuješ naše bezpečí i naplňování našich potřeb, Přijímám Tvoji podporu s vděčností a ochotou a vím, že je pro mě i pro ostatní správné přijímat nebeskou ochranu. 

    Rada od Mileny

Vesmír  nám posílá znamení a komunikuje se námi neustále. Intuice nás upozorňuje na jejich důležitost a tak se může stát, že slyšíme slova písně, úryvky rozhovoru, vidíme obraz, mrak, duhu a jiná znamení či souhry okolností, které nám dávají odpovědí na otázky, které právě v sobě řešíme. Synchronista se projevuje v našich životech a my ji můžeme s díkem přijmout jako dar a znamení, že jsem obklopen láskou a péčí. Víra a důvěra nás přenáší z oblastí strachu a obav do dimenzí lásky, bezpečí a míru. Vše je tak, jak má v současné chvíli být,  v zájmu našeho  nejvyššího  prospěchu.

20. dubna 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                            27. dubna 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                               

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony