Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 Věštba z tarotů na 13.4. - 19. 4. 2015

Vaše duše vás vede k poznávání a pochopení světa nahoře i dole, k pochopení propojenosti a jednoty světa duchovního i hmotného. Můžete pocítit touhu po spojení s lidmi stejného duchovního zaměření nebo chtít začít něco studovat, jít na přednášku, workshop nebo seminář. Věci se ještě nepohnou dopředu v tento čas, ale svět před Vámi otevírá nadějné vyhlídky a slunečnou budoucnost. Máte v sobě schopnost proměnit ve zlato vše, na co sáhnete. Bude se Vám dobře dařit, vychutnávejte svět kolem všemi smysly. Uvolněte svá pouta, která Vás poutají k věcem či  situacím z minulosti a už Vám neslouží, pouze Vás poutají strachem a obavou ze změny. Dbejte na to, aby Vaše rozhodnutí byla vedena ne strachem, ale láskou.  

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ) Věnuj pozornost svým snům

Děkuji Ti za to, že mě dnes ukládáš do postele a pomáháš mi vychutnat si nádherný a poklidný spánek. Archanděli Michaeli, zvu Tě do svých snů coby svého učitele, průvodce a léčitele. Prosím dej, abych pochopil/a duchovni podstatu (popište konkrétní situaci) a veď´ mě.

  

   Rada od Mileny

Andělé, si většinou voláme ve chvílích, kdy potřebujme pomoc a útěchu, aby nám pomohli pocítit uvolnění, dodali sebedůvěru a klid, a to je v pořádku. Zkuste si je také zavolat, aby Vám pomohli procítit radost za života a vychutnávání života všemi smysly. Tak, jak jsou s Vámi a pomáhají Vám s problémy a v těžkých chvílích, tak se andělé budou s Vámi radovat a uvolní Vaše pocity radosti a veselosti. Smích je koření život a ztracen je den, kdy jsme se nezasmáli. Chmury a deprese jsou vždy příznakem, že se vzdalujeme od poslání své duše, naopak radostí, smíchem a šťastným prožíváním svých dnů naplňujeme její poslání a oslavujeme Boži dílo.

13. dubna 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              20. dubna 2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                                                

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony