Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 8. - 12. 4. 2015 

Hojnost a úspěch máte kolem sebe, pod Vašima rukama vše vzkvétá. Nedejte se brzdit obavami a strachem. Zažijete znovuobnovení nebo pocítíte novou sílu, která Vám umožní znovu uvažovat o možnostech dalších směrů a i když jim zatím třeba nedáte konkrétní podobu, vše do sebe zapadne ve správný čas. Vesmír Vás podporuje a umožní Vám zhmotnění Vašich přání. 

 

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue )

Měj důvěru v sám sebe

Archanděli Michaeli, prosím, propůjčí mi svoji odvahu a statečnost.  Pomoz mi uvědomit si, že jsem v jednotě se vším Božským-moudrostí, silou, láskou, tvůrčími schopnostmi, hojností a zdravím.  Umožni mi, ať v sobě cítím mír a pokoj v každé situaci.          

 

 

Rada od Mileny
Naše sny a potřeba je zhmotnit jsou voláním naší duše. Prot
 ože jsme se zrodili do hmoty, učíme se zaměřit naší sílu na cíl (jednobodovost myšleni) a ten pak zhmotnit pomocí jednotlivých kroků. Pokud požádáte Vesmír, Boha, Bohyni, anděly či Nanebevzaté Mistry o podporu a pomoc, vaše cesta se otevře a znamení Vás povedou dále. I prosba o pomoc je aktivita. Jeden z osvědčených způsobů je si vytvořit mapu snů, přání či cílů, Věnujte pozornost co nejpřesnějšímu a detailnímu popisu a pak požádejte Vesmír o pomoc a podporu. Mapu (můžete a je dobré mít obrázky Vašich cílů) mějte na místě, kde ji každý den uvidíte a budete se s ní moci propojovat. Můžete např. říkat Děkuji Ti Vesmíre za uskutečňování mých přání. Chci pro sebe toto nebo ještě něco lepšího ve prospěch mého nejvyššího dobra a Světla. Věřte a důvěřujte sami a sebe, ve své Božství a své schopnosti, očisťujte se od pochybností a následujte Boží vedení. To znamená uskutečňovat to, k čemu jste vedeni.(např. jit na schůzku, nebo napsat e-mail, koupit knihu, učinit rozhodnutí atd.) Ve vašem životě se začne projevovat synchronicita a budete stále vice ve správný čas na správném místě.

 

8. března2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                .13.dubna     2015

 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.                                                                                                                                                                                                               


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony