Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 30.3.- 6.4. 2015

Čas bude přát krásným pocitům z prožívání setkání, ať už se svou rodinou nebo s přáteli. Úspěch se dostaví, vše kolem Vás bude zářit a vy se budete cítit jistí ve všech svých vztazích. Může stát, že pocítíte vlastní zodpovědnost, protože jen Vy sami víte, co jste udělali pro tento výsledek, a Vaše mysl po Vás bude chtít, abyste se řídili ve svém životě tím, co již víte. Mějte odvahu stát za svými přesvědčeními.  Máte více síly, než si myslíte, kterou můžete projevit prostřednictvím laskavosti, soucítění a jemnosti, protože vychází z Vašeho duchovního uvědomění.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ) Jsi na správné cestě

Archanděl Michaeli, vyslyš mé volání. Děkuji Ti, že mi jasně a zcela srozumitelně ukazuješ, co mám dělat. Děkuji Ti, že mě motivuješ a dodáváš mi odvahu a důvěru k tomu, abych provedl/a pozitivní změny ve svém životě.


Rada od Mileny

Každý z nás prochází v životě svou cestou a učíme se již od té doby, co jsme se poprvé nadechli. A učíme se o lásce, ve všech jejích podobách. Je na každém z nás, aby dokázal využit, vše co se naučil a učí, protože vědění je zároveň spojeno se zodpovědností (čím vice toho víme, tím je větší naše pokora, protože vidíme, že nevíme všechno- a vlastně nikdy vědět nebudeme). Požádejte a.a. Gabriela, aby vám pomohl jasně, moudře a láskyplně komunikovat s ostatními a informovat je o Vašich přáních, pocitech, vizích i záměrech  a zároveň vy laskavě, s pochopením a soucítěním vyslechněte jiné. Mír a klid, vycházející z Vašeho nitra  a z Vašeho, na svobodné vůlí založeného, rozhodnutí, je pro Vás cestou k síle,  vycházejíci z Vaší duchovní podstaty. Krásné, míruplné a láskou prodchnuté Velikonoce Vám i Vašim rodinám.

 

31. března 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              .    7.3. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony