Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 24.3. – 29.3. 2015

Trpělivě se díváte na výsledky své práce a Vaše dílo dozrává, zatím ještě není čas na oslavy, ale nové příležitosti stále přicházejí a vy můžete jít dále, hvězda naděje Vám svítí na cestu a brzy vstoupíte na úrodnou půdu. 

 

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue )  Příznivý výsledek

Děkuji Ti za nádherné vyústění celé této situace, které je dokonalé a spravedlivé pro všechny zúčastněné.Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi pomáháš věřit a důvěřovat.

 

 

 

Rada od Mileny

Každý den nám předkládá svůj příběh . Snažte se nepromarnit čas pochybnostmi a strachem a nepřestávejte jít za svými sny, i když se vám zdá, že všechna světla kolem přestávají svítit. Věřte a důvěřujte dokonalosti Božího plánu. Nepodceňujte se a využívejte své  síly a moci,  která Vám byla dána Bohem, a zhmotňujte svá na lásce založená přání  k prospěchu světa, svému i svých blízkých.

 

 

24. března 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea

 

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              30. 3. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena   Rhea Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony