Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 16 - 22.3. 2015

Podaří se Vám dosáhnout úspěchu v jedné z Vašich aktivit i ocenění ze strany ostatních. To Vám sice přinese vítězství, avšak nebudete se cítit uspokojení a začnete přemýšlet, co dál. Některé věci ve vašem životě Vám již nenesou užitek, vynakládáte příliš velké úsilí, abyste je udrželi. Staré struktury musí zaniknout, aby mohly vzniknout nové. Nebraňte se přirozenému ukončení jistých věcí a nechte život, aby si sám nalezl cestu.

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ) Napiš své myšlenky a pocity. 

Děkuji Ti, že mi pomáháš proniknout do mých Tvůrčích schopností a

moudrosti, které mi byly dány Bohem, abych se dovedl/a jasně vyjadřovat

a dosáhl/a POZNÁNÍ, POŽEHNÁNÍ I UZDRAVENÍ.


Rada od Mileny

Naše pocity nám říkají něco o našem povědomí a skrytých ranách minulosti. Když se je snažíme nevnímat a odhánět a řídit z hlavy, připravujeme se o cenný kompas, který nám pomáhá  snáze určit další směry. Proto když věnujete chvíli své duši a napíšete se své pocity (týkající se někoho nebo něčeho, čím se nyní zabýváte) dáváte jim velikou šanci na uzdravení. Podíváte-li se na celou věc z nadhledu, začnete např. zjišťovat, že některé věci samy pominuly a není třeba u nich zůstávat.  Propuštěním starých emocí uvolníte místo pro novou energii. Nespěchejte a nesnažte se tlačit věci násilím. Pokud se sladíte se rytmem vesmíru, nové k Vám přijde ve správný čas a na správném místě.

 16. března 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                                                                          s láskou Milena Rhea 

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                 23. 3. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony