Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 9.3.- 15.3. 2015

Stagnující věci se ve Vašem životě pohnou dopředu zvládnutím emocí, které se k nim pojí. Neodejdou z Vašeho života, pouze se Vám podaří obrátit postoj k některým věcem a to vám přinese pocit uspokojení. Nové cesty a příležitosti se otevřou, bude se Vám to líbit a budete nadšeni. Zůstaňte věrni svému poslání. 

Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue )  V této situaci pomůže modlitba

Milý Bože, archanděli Michaeli(nebo kdokoliv, ke komu se modlíte), prosím Vás o boží zásah (popište situaci). S vděčností a laskavosti přijímám  Vaši pomoc , důvěřuji Vašemu vedení a řídím se jím. Potřebuji, aby se stal zázrak  a prosím, abyste ho rychle seslali na mě a na tuto situaci. Děkuji Amen.. 

 

Rada od Mileny¨

Pokud nemůžete zvládnout své emoce, je první krok k jejich uzdravení si je přiznat a přijmout je bez odsuzování. Z nějaké příčiny Vám něco nebo někdo vadí, rozčiluje, ruší Váš klid.(věci jsou jednodušší, než se nám zdá a zároveň mají i hlubší příčiny a zapadají do dokonalého Božího  plánu -  můžete např. mít vztahy přes mnoho minulých životů nebo jste stejnou situaci v průběhu věků několikrát řešili). Proto požádejte anděly, aby Vám pomohli odstranit veškeré vazby na strach a napětí. Např. můžete i požádat – Jsem ochoten zbavit se té části na sobě, která způsobuje, že mě tak rozčiluješ. Anebo požádat a.a.Michaela aby Vám svým ohnivým mečem odsekal veškeré vazby na strach a napětí. Uvolnění napětí Vám pak pomůže zvládnout obrácení postoje a vzdát se některých myšlenkových pochodů, které již nemají schopnost Vám pomoci k cestě vpřed a jejíž síla již pominula. Můžete též nastavit tváře jarnímu slunci, ucítit teplo na své tváři a s nádechy a výdechy přes srdeční čakru afirmovat  Otevírám svoje srdce Světlu a Lásce.

 

 9. března 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea 

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              16. 3. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony