Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 2. 3. – 8. 3. 2015

 Něco ve Vašem životě začíná nebo se Vám nabízí a Vy jste vedeni k tomu, abyste hravě, bezstarostně a bez závazků dokázali vyzkoušet nové postupy a cesty. Neváhejte, a i když Vám z očí spadnou růžové brýle a budete mít pocity odmítání nového, protože zatím hledíte do minulosti a Vaše city dlí u radostí, které již pominuly, zkuste zvednout hlavu přijmout nové výzvy. Vy znáte touhu své duše, je třeba znovu si uvědomit svoji touhu a cíl a pak vám půjde vše lehce.


Vykládací karty  A.A. Michaela (Doreen Virtue ) Dej si závazek.

Archanděli Michaeli, anděli odvahy a sebedůvěry, obracím se na tebe s prosbou, abys mi propůjčil svou sílu. Dovol mi oddat se sobě samé/mu, svému životu a svému životnímu úkolu, který mi byl dán Bohem. Prosím, ať je Tvé vedení zcela zřejmé, tak abych mohl/a otevřít celé své srdce každé zkušenosti.

 

Rada od Mileny

Pokud váháte začít něco nového, zkuste si představit, že Váš nejbližší přítel má Vaši volbu a obrátil se na vás, abyste mu pomohli se rozhodnout. Co byste mu poradili? Opravdu si představte, jak před Vámi sedí a vy mu máte poradit. Veďte s ním rozmluvu a uvidíte, že radit jiným je snadnější než sobě. Pak se zařiďte podle toho, co jste poradili svému příteli. Neberte vše tak vážně a prostě  vyzkoušejte něco nového.

 

 

 2. a 3. března 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou           Milena Rhea 

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                              9. 3. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony