Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 23.2.– 1.3. 2015

Rozhodnutí, která jste učinili, či cesta, pro kterou se rozhodnete, je otevřená a podporovaná vaším srdcem. Doba stagnace končí a Vy dokážete s láskou pečovat a o to, co je Vám svěřeno. Přichází příznivé období a zhmotnění Vašich záměrů a vizí na materiální úrovni. Požehnání kolem vás i ve vás, a s tím přicházející schopnost uvědomit si Boha ve všech materiálních věcech, vám přinese úspěch. Máte v sobě sílu, vycházející z Vaší moudrosti a zkušeností, která Vám umožní vše zvládnout.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Buď sám k sobě vlídný.

Archanděli Michaeli, prosím, veď mě k tomu, abych k sobě byl/a vlídný/á a láskyplný/ý ve všech svých myšlenkách, ve všem co řeknu nebo udělám. Pomoz mi uvědomit si, že si tento pocit zasloužím. Opouštím všechny své pocty viny a přenechávám je Tobě, abych mohl/a zažít trvalý mír.

 

Rada od Mileny

Vlídné zacházení sám se sebou obsahuje i schopnost odhodit strach a prožít pocit  triumfu a úspěchu. Ego nám často hází klacky pod nohy a nabádá nás ke strachu, nejistotě, pochybnostem a časovému stresu. Zkuste tento si tento týden najít chvíli, ohlédnout se zpátky a uvědomit si, co vše jste již zvládli a jaké situace vyřešili, co jste dokázali udělat pro druhé i pro sebe. Dopřejte si odměnu, užívejte a vychutnejte život všemi smysly.

 

 

23. února 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou          Milena Rhea 

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                     2. 3. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony