Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 16. 2. - 22. 2. 2015

Je třeba přijmout celou svoji osobnost s pochopením a láskou a odpoutat se od toho, co vám již neprospívá. Pocit svázanosti by vám mohl bránit ve vaší cestě. Nepouštějte se do sporů, hádek a drobných závistivých pomluv. Trocha klidu a poodstoupení stranou Vám pomůže nalézt správné řešení v souladu s Vaším srdcem i rozumem (city i intelekt budou v souladu).

Nebojte se věnovat čas sami sobě (meditace, modlitba, pobyt v přírodě), moudrost Vaší duše Vám ukáže řešení.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).  Tvůj vnitřní hlas je skutečný a důvěryhodný

Prosím pomoz mi jasně rozeznat Boží vedení, o které jsem prosila, žádala a modlila se za ně. Dej, ať udržím svoje ego stranou, aby Tvá moudrost mohla proudit skrze mě, ku prospěchu mému i všech kolem mě

 

Rada od Mileny

Pokud kolem Vás víří pomluvy, snažte se nezapojovat do posuzování jiných lidí. Uchovejte si čistou svoji energii a skutečně odejděte stranou nebo změňte téma rozhovoru. Uvědomte si, že jste nechodili rok v jejich střevících, a nemůžete tedy soudit. Čím více se budete stranit těchto energii, tím více budete milosrdnější i sami k sobě(jakým soudem soudíme ostatní, tak soudíme sami sebe). 

Odměnou Vám přijdou do života klid, vyrovnanost, harmonie a uzemnění. 

 

 17. února 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou          Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                          23. 2. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony