Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 9.2.- 15.2. 2015

Možná, že zavíráte oči a cítíte se svázání spoustou úkolů, které Vás čekají. Buďte k sobě laskaví a nesnažte se dávat více, než jsou vaše možnosti (ani ze sebeušlechtilejších zájmů). Budete se posouvat na novou úroveň a otevře se Vám nová příležitost, cesta nebo se seznámíte se novým člověkem a pocítíte radost z nových možností, které Vám otevřou skvělé vyhlídky. Jste schopni vše zvládnout, slunce svítí a ozařuje Vaší cestu.  

 

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).  Tohle je Tvůj životní úkol

Archanděli Michaeli,Ty znáš podrobnosti mého Božího poslání a já Tě prosím, abys mi pomohl být v souladu s mám cílem. Prosím, ukaž mi jasně, co mám dělat, abych  podnikl/a ty nejlepší kroky k plné manifestaci své smysluplné práce.

 

 

Rada od Mileny

Pokud se cítíte zavalení problémy a tím pádem stanujete a zdá se Vám, že se nemůžete hnout z místa, uvědomte si, že energeticky dlíte  ve své hlavě, která stále vytváří další a další problémy a zábrany, a Vy z toho máte úzkost a sevřené srdce obavami. Zkuste toto jednoduché, ale účinné cvičení. Rozprostřete před sebe imaginární ubrousek a povězte do něj vše, co Vás trápí. Ubrousek pak zavažte a se slovy „Prosím Vás, pomozte mi s tím, já už si vážně nevím rady“ho hoďte nahoru. Pak se věnujte sami sobě (běžte na masáž, jděte si zaplavat, na procházku atd.) a nechte Boha, anděly, Vesmír (dle Vašeho přesvědčení), ať pracuje na řešení Vašeho problému.

Vymaníte se tak ze stagnace a uvolnění vám přinese schopnost otevřít se Božímu vedení. Budete moci lépe vnímat znamení a podněty, které jsou kolem Vás a začít jednat podle nich.

 

9.února 2015 s pomocí Boží

                                                                                                                                                                                                         s láskou          Milena Rhea 

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              16.2. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony