Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 26.1. – 1.2.  2015

Moudrost Vaší duše, která prošla zdárně mnoha zkouškami, Vás vede k rozhodnutí či cestě naděje. Nepodřizujte se tvrdému diktátu, ale se zkušenostmi z minulosti nebo s pomocí člověka z minulosti, pocítíte stabilitu, jistotu a oporu, která Vám přinese zisk na materiální úrovni. Vaše přání mají šanci se zhmotnit, a proto nejednejte zbrkle, ale moudře poodstupte a dopřejte si čas, než se rozhodnete.  Vše se poskládá v pravý čas. Je příhodný okamžik.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).  Vystup z této situace

 Archanděli Michaeli, přesekni prosím svým ohnivým mečem všechny vazby na strach a napětí, abych si mohl/a plně uvědomit, že já i daná záležitost jsme obklopeni klidem a mírem.

Rada od Mileny 

Pokud si nevíte rady, požádejte své anděly o pomoc a radu a sledujte znamení kolem sebe. Hodně se osvědčilo mluvit s anděly o svých pocitech. Už jen to, že s nimi budete mluvit např. o svých obavách, strachu či pochybách, Vám přinese uvolnění. Ve chvíli, kdy o svých pocitech začnete otevřeně mluvit a přiznáte si je, otevíráte si možnost jejich uzdravení. Andělé začínají okamžitě jednat a za chvíli pocítíte klid a uvolnění, protože andělé mají schopnost tyto emoce transformovat a očistit. Představte si, že máte kolem sebe tým pomocníků, kteří Vám pomáhají a podporují Vás a Vy jim můžete cokoliv svěřit a o cokoliv požádat. Jakmile se zbavíte obav a pochyb, budete moci lépe přijímat Božské vedení a Váš klid a jistota pomohou najít správný směr. Je na Vás, abyste přijali dar či možnost či cestu, která se Vám otevírá. Andělská poselství k vám mohou chodit různými cestami a jsou vždy jednoznačná, opakující se, láskyplná a pro Vás osobně významná (např. vás osloví slova písně, jako odpověď na vaši otázku, uslyšíte ji ústy jiných lidí, najdete pírko a jiné) Máme vždy možnost svobodné vůle a proto je třeba jednat, pokud pocítíte Božské vedení, vnuknutí či jistotu.

 

26 a27.ledna 2015 s pomocí Boží                                                                                                                      s láskou        Milena Rhea 

další výklad bude zveřejněn                                                            2.2. 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony