Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 19. – 25. 1. 2015

Jasné a chytré rozhodnutí Vám umožní odseknout se od toho, co Vám již neprospívá, nepocítíte nad tím žal, ale radost a citové naplnění. Události kolem nabudou rychlosti a Vy budete schopni vše zvládnout.Věci se vyvinou ve Váš prospěch.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).  Vystup z této situace

 Archanděli Michaeli, přesekni prosím svým ohnivým mečem všechny vazby na strach a napětí, abych si mohl/a plně uvědomit, že já i daná záležitost jsme obklopeni klidem a mírem.

Rada od Mileny

 Když uděláme rozhodnutí zbavit se toho, co nám již neslouží, pocítíme úlevu a obnovení síly.  Pokud před nás osud postaví tuto výzvu, jsme schopni a máme silu ji zvládnout.  Energie, kterou jsme k sobě poutali, věci, které s námi již nesouzněly, se uvolní a my můžeme tuto sílu využít ve prospěch a přitažení věcí, lidí či situací, které více slouží k naší podpoře a růstu. Nebojte se otočit kolem osudu a netrapte se tím, že někdy pochybujte. Je to přirozené, víra a důvěra je hledání, a pomocí zvládnutí vlastních pochybností teprve přijdeme k tomu, že začneme objevovat božství v sobě a boží řád v nás i kolem nás a tím k opravdové víře v sebe a tedy i v Boha( Bohyni, Vesmírnou silu, Zdroj,Vesmír, aj.)

19. ledna s pomocí Boží                                                                                                                                                         s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        25. Ledna 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony