Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 12. – 18. 1. 2015

Počáteční energie budou ve vás vyvolávat nerozhodnost, nejednoznačnost a pocity nouze. Netrapte se tím, vše se rychle změní a přemění ve vědomé a jasné uvědomění si připravenosti na sklizeň plodů, které jste zaseli minulosti. Najednou se budete cítit emocionálně vyrovnaní, vaše vztahy s rodinou i okolím rozkvetou a pochopíte, že vaše soucitné srdce je stejně důležité jak pro Vás, tak i pro ostatní. Vliv Boha se projeví ve vašem životě.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Jsi na správné cestě

 Archanděli Michaeli,vyslyš mé volání. Děkuji Ti, že mi jasně a zcela srozumitelně Děkuji Ti, že mi jasně a srozumitelně ukazuješ, co mám dělat. Děkuji Ti, že mě motivuješ a dodáváš mi odvahu a důvěru k tomu, abych provedla pozitivní změny ve svém životě.


Rada od Mileny

Energii lásky, modlitbu, požehnání čí přání dobra můžeme poslat komukoliv, i když o tom neví.

Modlete se  (modlitba je prosba vyslovená přes srdce a nezáleží tolik na přesných slovech, úmysl je důležitější)  tedy často ve prospěch ostatních, za uskutečnění svých snů a vizí i ve prospěch míru na naší planetě.  Stejně můžete meditovat na tato témata i opakovat pozitvní afirmace, každý dle toho, co jemu bližší. Postupně čím dál vice lidí začíná chápat, že se nás vše dotýká a že je třeba si přiznat, že problém jednoho se dotýká více čí měně všech i v různé míře každého z nás. Energii, kterou pošlete jiným nebo pro všechny, posíláte i sobě. Čím více lidí bude posílat pozitivní energii a myšlenky Světla a bude je umět projevit ve svém životě, tím více se bude měnit kolektivní vědomí a budeme se přibližovat  k požehnanému věku míru, lásky a hojnosti pro každého. Záleží na každém z nás. I oceán je tvořen z jednotlivých kapek.

 

12. ledna s pomocí Boží                                                                                                                                                         s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        19. Ledna 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony