Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 5. – 11. 1. 2015

Vaše schopnost zvládat emocionálně vypjaté situace a následné přirozené ukončení doby stagnace, které přejde přirozeným způsoben do doby činů a plánování, vám umožní učinit jasné a bystré rozhodnutí čí říci jasně a chytře svůj názor ve správný čas na správném místě. Ochranné energie jsou kolem Vás a Vy si pocítíte, že Vaše jednání je v souladu s Vaším úkolem a je podporováno.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Soustřeď se na svůj záměr

Děkuji Ti, archanděli Michaeli, že mi pomáháš soustředit se na mou vizi a vnitřní záměr.

Prosím, abys mi byl nápomocen při zbavování se strachu a obav a dával mi důvěru a odvahu podniknout kroky k uskutečňování mých snů

Rada od Mileny

Milovat ostatní můžeme jen do té míry, jak milujeme sami sebe a proto, pokud se dokážeme láskyplně, moudře a i rozhodně postavit za svůj zájem či právo dostane se nám podpory. Tím, že uskutečnujet svá přání, inspirujete i ostatní, aby šli za svými sny.

5.1. je úplněk s povahou energie  znamení Raka (úplněk má energii protilehlého znamení právě probíhajícího slunečního znamení-Kozoroh)  – tedy jepřiznivý čas očistit svou energii v rodině a mezi přáteli. Zavolejte si na pomoc anděly, aby  Vám pomohli očistit negativní energie(zlobu, zášt zárlivost a, hněv) a vyslovujte svá přání týkajíci se lásky v rodině, partnerské i mezi přáteli(nezapomeťe vždy dodat např. ať se tak stane anebo ještě něco lepšího  v zájmu nejvyššího dobra všech zúčatněných).

 

5. ledna 2015 s pomocí Boží                                                                                                                                                           s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  ---- 12. Ledna 2015--------------------------------

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony