Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 18.  – 31. 12. 2014

Úspěch a splnění cílů jsou zde a Vaše práce Vám přináší výsledky v materiálním i duchovním aspektu existence. Doba začíná zářit sluneční radostí....Je pryč doba potyček a Vy se budete moci v klidu ponořit do sebe a prožít spojení s Matkou a svým nitrem. Aniž byste něco činili, budete vědět. Přijdou k vám nové příznivé zprávy, Vy se rozhodnete pro cestu dle Vašeho srdce a pocítíte, že Vám v žilách tepe krev novou energii.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Měj důvěru v sebe sama

 

Archanděli Michaeli, prosím, propůjč mi svoji odvahu a statečnost. Pomoz mi uvědomit si, že jsem v jednotě se vším Božským moudrostí, silou, láskou, tvůrčími schopnostmi, hojností a zdravím. Dovol, ať v sobě cítím důvěru a pokoj v každé situaci.

 

Rada od Mileny

Přítomnost andělů je v této době velmi znát a vytváří kolem nás silné energetické pole lásky. Lidská srdce se otevírají a zábrany mizí. Najednou nám připadá přirozené (a také je) věnovat svým bližním čas, energii, projevovat laskavé chování a snažit se pomoci tak, jak v této chvíli můžete, opustit staré spory a křivdy, podat si ruce, být v míru se všemi a prožívat radost a souznění. I usměv je krásný dar a proto se usmívejte a rozdávejte radost,  co činíte pro jiné, činíte též pro sebe, protože všichni jsme jedno. Krásné prožití Vánočních svátků,požehnáni Vám i Vašim rodinám, mír, lásku a pokoj ve Vašich srdcích a tak se staniž Amen.

 

18. prosince s pomocí Boží                                                                                                                                                    s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        1. Ledna 2015

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony