Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotů na 3. 12. – 9. 12. 2014

Udělejte čin na pozemské úrovni, máte všechna kouzla v sobě i kolem sebe a máte sílu to udělat. Už o tom nesněte, ale udělejte to. Věc dopadne příznivě a dlouhodobé mentální boje definitivně skončí, nastane doba nových začátků. Opusťte strnulost a vážnost a hravě vyzkoušejte vše, co Vás láká.


Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).

Je načase opustit nezdravou situaci.

Archanděli Michaeli, na jaké věci se mám nyní vice zaměřit? Děkuji Ti, že mi pomáháš slyšet Tvé odpovědí a že mi dodáváš odvahu, provést zdravé změny ve svém životě.


 

Rada od Mileny

Život se nedá zastavit žádnou překážkou, je jako voda a vždy si najde cestu. Nebojujte se životem, ale podejte se toku bytí. Pokud stále setrváváme situaci, která nás nepodporuje, stavíme přehradu volnému proudu (stoji nás to úsilí a při první bouřce se stejně protrhne).  Proto je třeba některé situace, kde jsme investovali čas i svou energii a přesto nepřináší výsledky, bez výčitek opustit. Život sám si najde novou cestu a přinese Vám něco lepšího anebo Vám umožní splnění Vašich tužeb jinou cestou.

Přes ztrátu pýchy, přijdeme k pokoře a přes pokoru k síle. Posílám viru a naději do vašich dní.

3. prosince 2014 s pomocí Boží                                                                                                                                              s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                       

10. prosince 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony