Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 27.11– 2. 12. 2014

Nepožadujte pro sebe stoprocentní spravedlnost, ale uznejte svoji propojenost s ostáními lidmi a zájmy Vaše i zájmy ostatních budou spravedlivě vyváženy. Nerozhazujte rozmařile své dary, ale zacilte jasným směrem své vize a dejte jim řád a strukturu, aby mohly být zhmotněny v tomto světě. Mírnost, láska, uzdravování různých vztahů a situací, zjemňování a harmonizace budou provázat celý tento čas.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue). Buď sám k sobě vlídný

Archanděli Michaeli, veď mě prosím k tomu, abych byl/a sám k sobě vlídný/á a láskyplný/á  ve všech svých myšlenkách, ve všem co řeknu nebo udělám. Pomoz mě uvědomit si, že si tento soucit zasloužím. Opouštím všechny svoje pocity viny a přenechávám je Tobě, abych zažila vnitřní mír.


Rada od Mileny

Dnes, zítra i každý den máme možnost soucítit se sebou i s ostaními. Energie soucitné lásky, kterou k nám vysílá Matka Marie, Královna Andělů, soucítí s každým, ale plně chápe a nechává mu volnost, svobodnou volbu a dává mu lásku a podporu (ať jeho volba jakákoliv). Někdy ji kanou slzy z očí nad touto volbou, ale přichází ke každému, kdo ji zavolá a poskytuje láskyplnou podporu. Zkusme si vnést tento aspekt do svých životů, nelitujme se a nebědujme nad sebou ani ostatními, ale poskytněme ostatním soucítění a pomoc a totéž v první řadě sobě. V praxi to může např. vypadat tak, že místo navyklého kolotoče nutných a nezbytných povinnosti, že projevíte lásku a soucit sami se sebou a uděláte změnu a půjdete na masáž, do kina, na procházku, zavoláte přátelům a cokoliv jiného, co  vám dělá blaho a radost, budete si užívat čas pouze pro sebe v přítomném okamžiku bez snové minulosti a snech o budoucnosti. Místo litování Vašich bližních a posuzování, jim poskytněte pomoc - pošlete jim lásku a Světlo, pomodlete se za ně, dejte jim svůj čas. Každý čin lásky k sobě i k ostatním má svou hodnotu, je významný a přispívá léčení sebe a tím i celého Světa.

 

 27. listopadu 2014 s pomocí Boží                                                                                                                                          s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                       

3. prosince 2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony