Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

O kouření, alkoholu, závislostech a andělském léčení.

 Autor  Milena Rhea

Vše je ze zdroje a tento článek si nebere za úkol kárat a odsuzovat užívání kouření a alkoholu, případně jiného jakékoliv závislého chování (např. závislost  na cukru, čokoládě, kávě, jídlu jako takovém, bezduchém sledování televize, perfekcionalismu a čemkoliv jiném, na čem jsme závislí).

Chci jen poukázat na některé aspekty, které vedou od přiměřenosti a rovnováhy k závislosti. Pokud je člověk ve své síle a plně v přítomném okamžiku, ochutná skleničku vína a pocítí uvolnění a radost anebo vykouří cigaretu a pocítí zklidnění je to v pořádku, může si to dovolit, ale pak to může s klidem opustit a bez problémů a smutku, žít rok, dva nebo deset anebo napořád bez touhy opakovat tento prožitek.

Problém nastává v okamžiku, kdy zaměníme  tyto látky nebo kteroukoli jiné za jediný možný způsob dosažení těchto pocitů a vzdáme se tak   svojí sily ve prospěch drogy. Ta se pak stavá pánem našeho života a děje se to ve chvíli, kdy se odpojujeme od svých skutečných pocitů a nechciceme  byt v bolesti, strachu a obavách, dýmen  z cigarety zakrýváme  jasný pohled na svůj život, neschopnost uvolnit se ze stresu a zahalujeme  se mlhou i před světem  a ostaními, nadměrným jídlem zakrýváme  prázdnotu, v alkoholu utápíme svou bolest, pochyby, strach a rozpouštíme svou citlivost na negativní energie svoje i jiných a podobně.

 Vše má svoji příčinu a ta je v nás.  Vlákna závislostí- nemocné provázky  nemocné energie  – vycházejí z našeho těla a pouta strachu a závislosti nás dávají dohromady s drogou. Náš životy se stává okleštěnými a počítáme chvíle od jedné sklenky ke druhé, nebo od jedné cigarety ke druhé. Nežiji, přežívám, jsem ohluchlý v duchovním smyslu slova, neslyším volání svého nitra, své duchovní průvodce.

Pokud začínáte vnímat jemnější rozměry své existence a vaše duchovní energie se probouzí a začíná proudit, můžete pak pociťovat např.na tělesné úrovni bolesti hlavy, neschopnost se soustředit, stavy otupělosti střídané se stavy blaženosti a jiné.

Za vším se skrývá nedostatek lásky k sobě samému, ke svému tělu, nedostatek víry v sebe sama. Je třeba opravdu začít sám u sebe, tedy neobviňovat se, ale pochopit se a láskyplně přijmout. Zajisté existuji závažné důvody, které Vás dostaly do situace, ve které se nacházíte. Nikdo neprožil Vaší cestu a nemá právo Vás soudit (a zkuste se tedy pro jednou a pak už navždy neodsuzovat se a nekárat sebe sama.) Je třeba poděkovat svému tělu, které zpracovává všechny tyto negativní energie a pokusit se začit milovat a uctívat své tělo jako nejlepšího přítele. Jenom pouhé prožití tohoto pocitu Vás posune výš, a čím vyšší jsou a budou Vaše vibrace, tím nižší bude Vaše touha po hrubších energiích

. Andělská pomoc je v tomto směru neocenitelná, pokud odevzdáte své pochyby a požádáte Archanděla RAFAELA- láskyplného léčitele Božího o pomoc, vše půjde jako po másle, bude jemné a přesto účinné.

Moc modlitby- tedy prosby, žádosti o podporu - je veliká a nedozírná.  Žádejte přes srdce (tedy opravdu své myšlenky posíláte přes srdce – přejděte svým vědomím do srdeční čakry a slova modlitby vycházejí přes srdce) zklidněte se několika nádechy a výdechy a pozorujte cestu svého dechu a pak můžete pronést svá přání a své tužby. Nezáleží na jednotlivých slovech, záleží na upřímnosti Vaší touhy.  Andělé vnímají Vaše vibrace a chápou, co chcete. Můžete např. použít modlitbu dle Doreen Virtue (anebo kteroukoliv jinou případně vlastní vyjádření, vše je správně)

Milý Archanděli Rafaeli, jsem plně připraven/a  vzdát se (jmenujte látku, po které nezdravě toužíte) výměnou za skutečné naplnění, klid a zdraví. Prosím uvolní mé škodlivé vazby a uprav chutě tak, aby se obrátily k prospěšnému a smysluplnému jídlu, pití a chování. Prosím pomoz mi prožívat nádherné pocity Boží lásky.  A tak se staniž Amen.

Modlitbu (můžete si jí napsat a dát např. na okno v ložnici ) můžete opakovat dle potřeby např.  3x ráno a 3x večer po dobu 21. dni (prvních 7 dni opouštíte známé břehy, dalších 7 dni jedete po volném moři a dalších 7 dní objevujete a přistáváte u nových svobodných břehů, plných lákavých příležitostí a hojnosti) Plně prožijte každé slovo. Anebo jakkoliv jinak a kdykoliv to vy sami cítíte. 

 Vy jste v tomto Ti nejdůležitější, Vy jste Ti tvůrci. Opakování je určeno Vám (milujte se, zasloužíte si dopřát čas a pozornost sami sobě, abyste se zklidnili, ukotvili a mohli lépe vnímat jemné energie) Archanděl Rafael přichází okamžitě, jakmile ho zavoláte a bude u vás. Archandělé mají schopnost být s každým, kdo je povolá a to i ve stejném okamžiku. Můžete vnímat jeho podporu a milující přítomnost, poznáte to podle svých pocitů. Jeho barva je smaragdově zelená a ji může vidět, cítit anebo můžete najednou slyšet jméno Rafael  kolem sebe, např. z úst jiných lidí, nebo napsané a i   jinak. Můžete ho požádat o znamení, že je s Vámi, abyste upevnili svoji jistotu. Andělská znamení jsou opakovaná, láskyplná, povzbuzující, jednoznačná a pro vás osobně významná.(pokud slyšíte ve své hlavě nadávky, odsudky a rozporuplné informace, srážení ve smyslu ty to nedokážeš, nejsi tak významný, aby ti andělé pomohli, přerušte ihned komunikaci a to opravdu stačí  říci Přerušuji tuto komunikaci a Tak se Staniž Amen a napojte se několika hlubokými nádechy a výdechy do svého středu)

 Archanděla Rafaela můžete povolat kdykoliv, a to zejména pokud půjde o zdraví Vaše i Vašich blízkých.

Doporučená četba   Léčivé zázraky archanděla Rafaela  - PhDr Doreen Virue

( budete v ní číst současné příběhy současných lidí, kteří požádali a jak se to projevilo v jejich životech a životech jejich blízkých)

Je to jednoduché – stačí požádat.                                  

 Mir s Vámi .

S Láskou Milena Rhea. 24.11.2014


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony