Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 20 – 26.11. 2014

Dosáhli jste poznání v určité oblasti Vašeho života, vše se završilo a Vy jste již schopni vnímat propojení všech a všeho. Všechny tváře jsou odhaleny. Je třeba se za to ocenit.  Nedělejte zbrklá rozhodnutí, Vaše duše Vás vede dál a srdce roste v lásce k sobě i k jiným. Cítíte, že co Vás dříve naplňovalo a těšilo, Vám již nestačí a Vaše touha Vás vede dál za Váš dosavadní obzor.  Toto budete zpracovávat na úrovni myšlení a proto je třeba odpočinku a zastavení na fyzické úrovni, abyste mohli soustředit své myšlenky. Meditativní klid Vám umožní přestávku, ve které naberete sílu.  Nemějte obavy, věci se pohnou dopředu.

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue).  Jsi střežený a chráněný

Děkuji Ti, že poskytuješ ochranu mně i těm, které miluji, a zajišťuješ jim bezpečí i naplňování našich potřeb. Přijímám tvoji podporu s vděčností a ochotou a vím, že je pro mě i pro ostatní přijímat nebeskou pomoc.

 


Rada od Mileny

 Je zcela legitimní, že některé věci, které jsme již zvládli a které jsme dříve považovali za vrchol našeho snažení, vyčerpaly již svoji energii a nás podněcují k tomu, abychom šli dál a i opustili jistoty s tím spojené. Nebojte se a až nastane čas, vyzkoušejte, co jste ještě nevyzkoušeli a vydejte se novým směrem(třeba i proti proudu). Možná, že první kroky nebudou lehké, cestou potkáme možná anděly i ďábly, ale setrvání na místě a ve stagnaci by bylo velmi nepříjemné a nadále stejně dlouhodobě nemožné. Je zbytečné tlouci do zamčených dveří, které jsou špinavé a otlučené, když kolem nás je spousta otevřených dveří a oken a lákají nás vyzkoušet, co je za nimi. Protože život je změna a vše je v neustálém pohybu. Pokud toto přijmeme, bude se nám snáze opouštět vše, co nám již neslouží.

 

20.listopadu  2014 s pomocí Boží                                                                                                                                         

  s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                               26.listopadu  2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony