Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

Věštba z tarotu na 29.10 – 4. 11. 2014

Probuďte v sobě sílu a vášeň ve smyslu Vím, co chci a dělám, co chci (úplně přestaňte být ve vleku posudků a soudů jiných). Nehledejte štěstí ve stagnaci a jděte dál za svými záměry a cíli. I když je to někdy namáhavé, vytrvejte  a  cesta lásky  a jasných směřování je pro Vás je pro vás otevřená. Staré struktury a zdi vězení se musí být rozbořeny, abyste mohli pocítit novou svobodu a naději. 

Vykládací karty  a.a. Michaela (Doreen Virtue)

Dej si závazek

Archanděli Michaeli, anděli odvahy a sebedůvěry, obracím se na tebe s prosbou, abys mi propůjčil svou sílu. Pomoz mi prosím oddat se sobě samé/mu, svému životu a životnímu úkolu, který mi byl dán Bohem.Prosím, ať je tvé vedení zcela zřejmé, abych mohl/a otevřít celé své srdce každé zkušenosti.

Rada od Mileny

Někdy třeba vytrvat a obnovit původní nadšení a zápal pro Váš  záměr. Svět se točí a každý den znovu vychází slunce a úkoly tohoto dne jsou důležité. Zkuste si dnes představit proud zlatého světla, které se nad Vámi otevírá a zaplavuje vás. Cítíte, že Vás miluje, podporuje a dodává Vám sílu. Pod touto zlatou sprchou můžete použít i tuto afirmaci – S pomocí a podporou, které se mi dostává, lehce zvládnu všechny své dnešní úkoly.  Plně využívám svého Mistrovství a jsem Mistrem. Vše půjde lehce a snadno. Je důležité prožívat naplno každý dnešní den a zhmotňovat pomocí svých činů své záměry. A i když učiníte jen jeden krok, z Vašeho pohledu třeba malý, je nutno si uvědomit, že každá cesta začíná prvním krokem , každý krok Vás posouvá k Vašemu cíli a je důležitý.

29. října 2014 s pomocí Boží                                                                                                                                                 s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                                                                                                                                 5.listopadu  2014

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení. 

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony