Milena Sedláčková, tel. 777 328 858, Milena.Sedlackova@RelaxMilena.cz

 Věštba z tarotu na 8 - 14. října2014

Poklid a radostné prožívání dní může v tento čas narušit dramatická událost, která promění vaši situaci, a i když se Vám nechtělo opustit místo nebo situaci, která Vás sice omezovala, ale už jste si na ni zvykli, budete čelit novým skutečnostem. To vám umožní znovu se spojit se svoji duší a srdcem a ožít. Máte dost síly i odvahy abyste přijali tuto výzvu a prošli touto životní zkouškou. Štěstěna je na Vaší straně.

Archanděli Michaeli, děkuji Ti, že dohlížíš na můj dům i jeho obyvatele. Prosím Tě, abys postavil strážného anděla do každého okna i dveří a zajistil tak jejich bezpečnost. DĚKUJI Ti za pomoc ve finančních záležitostech, díky nimž mohu bez problémů zaplatit nájem, daně nebo hypotéku.

Rada od Mileny

Pokud čelíte události, která s námi doslova zatřese a otřese naším zaběhnutým řádem, neztrácejte víru a klid. Pečujte o svoji energii a zůstaňte ve spojení s Bohem, Vesmírnou silou, Zdrojem prostřednictvím pozitivních afirmací i modliteb.  Vše změní a vy dostanete nové možnosti, Na to je třeba pamatovat, když se nám zdá, že letíme dolů a nevíme kam.

 

9. října 2014 s pomocí Boží                                                                                                                                                   s láskou        Milena Rhea

další výklad bude zveřejněn  --------------------------------------------------                                                                                                                                                        15. října 2014 

Pro www.relaxmilena.cz .Milena Sedláčková. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i se všemi aktivními odkazy. Děkuji za pochopení.

 


anděl
Relax Milena, Andělské studio

Objednávky na tel: 777 328 858, nebo milena.sedlackova@relaxmilena.cz
Domovská stránka

Služby
Andělské léčeníVýklad karetČištění čakerDárkové poukázky

Obsah
ČlánkySeminářeVěštěníProgramCeník
Relax Milena
Relax milena
Hnutí Cesta

Obrazy od Yvony